Подсичане и бременност

  • 4 599
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Мили момичета,май всички болежки ме застигнаха!От известно време съм силно подсечена в ингвиналните гънки,боли и сърби  smile3511 smile3514!!!Мазах с крем Здраве,с Бочко,ама няма,нощем особено е ад  Banghead!Какво да сторя ???????

# 1
  • Мнения: 291
Извини ме за въпроса, но колко тежиш?

# 2
  • Мнения: 2 039
ами около 75кг,започнах бременността 59 кг.Не съм дебела,ако това питаш,напротив,имам само коремище и гърди,иначе съм слаба

# 3
  • Мнения: 291
Пак се извинявам, но трябваше да попитам, защото при пълните хора подсичането е често срещано през лятото. Има няколко крема които ще ти свършат работа.
*Ексципиал Липолосион или Феткрем. Върши работа и такъв с бадемово масло.
*Дермакс
*Всички вазелини съдържащи екстракт от невен или арника

Ексципиал Липолосион е по-голямо количество, на с него можеш да си мажеш също корема, гърдите и др. места подложени на разпъване. Сещаш се защо!
Искам също да те предупредя че от серията Ексципиал има  Хидролосион и крем, но те са по скоро хидратиращи и не е толкова мазни. Дермакс и другите вазелини освен омазняващ имат и много добър възстановяващ кожата ефект.
Гледай да не се потиш много и носи по-широко бельо.

Ако жената види какви ги пиша във форума ще ми резне достъпа до компютъра.

# 4
 #Cussing outзнам мого добреза какво става дума защото горе долу година и малко се борех точно с това подсичане. докторите първо ми казаха 4е е подсичане и се мажех с бочко , здраве и т, н  , после и с антибиотични кремове. после ми даваха някакви други , ходих и на кожен лекар, после ми казаха че това е външния израз на гъбиччките ако мога така да го нарека , наатъка се се6тай как се лекуват ужас, след като родих ми ддоха едно хапче да изпия и аз и мъжа ми и се оправих ама май само за половин година

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 709
При мен помагаше бебешка пудра. Проблемните места, които най-много се търкаха си ги пудрих редовно. Тъй като ходих на работа до последна, пудрата ми стоеше в чантата и всеки път, когато почувствах дискомфорт ходех във WC-то и се пудрех  newsm47

Общи условия

Активация на акаунт