повръщане

  • 1 166
  • 5
  •   1
Отговори
дъщеря ми е на 4 месеца и поне веднъж в месеца се случва да повръща доста често,обикновено след като не е акала поне 1,2 дни.Незнам дали има връзка.Яде по-малко и повечето го повръща.На кърма е+плодово пюре.Лекарката нищо не каза-щом натдавала,значи била добре...Аз разбирасе се притеснявам,защото се свива и плаче, а знам, че коликите са обикновено до 3я месец.Дайте съвет!

# 1
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Не се тревожи, това е случайно, попритиснало се е коремче и тн.
Има деца, дето на всяко ядене повръщат, от незрелост на хранопровода и стомахчето, на вас ви няма нищо.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 740
мойта буба също често повръщаше, от преяждане Wink няма страшно
ако почне да повръща нон стоп тогава вече ще трябва да питаш чичо д-р. Мойта беше лакома и почти на всяко ядене връщаше

# 3
  • Мнения: 3 379
Ако има колики, не бих ти препоръчала да даваш каквато и да е друга храна освен кърма.

За повръщането - и Гошко повръщаше доста, а и сега продължава. Да, и при него съм забелязала тази зависимост - като не ака по-дълго време повръща повече. Ми нали отнякъде трябва да изкара излишното  Wink

# 4
Здравей
Имам бебе на 3м. Почти на всяко ядене връща, когато рита връща още повече. а е и малко злояда. Многосе притесних, но на консултацията излезе,че детето  наддава нормално. Общо взето проблема с яденето и повръщането е на родителите,  когато детето наддава нормално и е толкова малко  няма място за притеснение.

# 5
  • Мнения: 5 713
моето сладурче също връщаше почти след всяко хранене понеже е много лакома.сега това малко понамали.обаче когато не ака 1-2 дена и почне да се напъва връща повечко храна

Общи условия

Активация на акаунт