Препоръки за офтамолог в София ?

  • 4 160
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
Привет мили мамчета,
Обръщам се към вас с молба за препоръки относно някой специалист-офтамолог.
Моята бебка от самото начало има проблеми с едното оченце - лекувахме я от конюктивит и стафилококи.  Педиатърът ни непрекъснато сменя капките, правим почивки, през които профилактиката е с промивки от лайка и смрадлика, но резултатът не е кой знае какъв  Sad След като спрем капките, въпросното оченце започва отново да сълзи и образува гурелчета. Имаме съмнения за запушен слъзен канал. Ето защо ми се иска да я види специалист и проблемътда бъде решен веднъж завинаги.
Ще ви бъда благодарна ако можете да ми дадете координати на специалист, от който вие сте останали доволни.
Предварително благодаря на всички ви  Hug

# 1
  • Мнения: 4 970
Аз ходя и съм безкрайно доволна от една лекарка в Св. Лука( това е мед. център и се намира в сградата на 17 п-ка до малък градски театър).Оба4е- ....как й беше името.... Blush ooooh! BlushОх- май няма д ати свърша работа ,но- жената наистина си я бива.Днао някоя мама се сети за нея и напише координатите й!

# 2
Привет мили мамчета,
Обръщам се към вас с молба за препоръки относно някой специалист-офтамолог.
Моята бебка от самото начало има проблеми с едното оченце - лекувахме я от конюктивит и стафилококи.  Педиатърът ни непрекъснато сменя капките, правим почивки, през които профилактиката е с промивки от лайка и смрадлика, но резултатът не е кой знае какъв  ..........

*** Здравей! Понеже преминахме  през подобен проблем, зная колко си притеснена. След много посещения при известни детски офтамолози, в елитни столични болници, ме насочиха към д-р. Цонев, частен кабинет в 18 поликлиника, ж.к. Сухата Река; София!
Той предлага вариант за отпушване на слъзен канал чрез масаж. Много сам доволна от него... за разлика от всички корумпирани знаменитости, през които преминахме. Използвам случая тук, още веднъж да му благодаря!

# 3
  • Мнения: 1 288
горещо ти препоръчвам д-р облашка от болница вита. тя работи и със здравната каса. взимаш си направление и се обаждаш да си запишеш час. тел е 943 43 98. но задължително кажи, че си с направление, защото приема в определени часове. ако нямаш направление, прегледът струва 21лв.
няколко от нашите бебета ноемврийчета я посетиха,  всички бяха доволни. и аз съм ходила при нея, но за мен, не за бебето.

# 4
  • Мнения: 176
Хиляди благодарности на всички отзовали се на молбата ми Hug
Искрено се надявам и аз да мога да ви бъда полезна с нещо за в бъдеще....
Човек никога не знае откъде ще изскочи зайчето, пилето или каквото животинче вие предпочитате  Joy

Дано се справим с оченцето на моята мъничка Калина по-бързо, защото е много тъжно когато един влажен поглед те следи непрекъснато, а ти лично не можеш да му помогнеш с нищо...Зная, че няма нищо толкова страшно и че проблемът е решим. Просто от време на време ми е мъчно и се обвинявам, че чаках толкова време лечението на педиатъра ни да подейства, а той човекът не може да бъде специалист по всичко...

Общи условия

Активация на акаунт