Гаден Дървояд

  • 4 301
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 146
Моля ви, помагайте Grinning
В детското креватче има дървояд. Чувам го през нощта как хрупа Laughing
Как да го махна от там, с какво да го убия? Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 4 129
При нас пък се появиха на тавана. В интернет прочетох, че има специален препарат за дървояди, но миришел много лошо. Майка ми ми каза да напръскаме с газ (от шише) и нафталин. И после да проветрим.
Ако намериш нещо по-добро моля те кажи - ужасен шум правят.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Хе, и ние си купихме дървено детско столче с притурка дървояд към него. Вече не знам колко време стана, 7-8 месеца - живее вътре, яде си, скърца... Нашият е запечатан под слоя лак обаче - дупка не се вижда.

# 3
  • Мнения: 1 153
Ужас и ние на село имаме един и си хапва леглото ми,дано остане нещо от него Crazy

# 4
  • Мнения: 1 146
Ама тоя нашият дървояд е страшно активен - всяка сутрин намирам до крака на креватчето стърготини. А дупката все още не мога да я открия. Ужасно еееее Close

# 5
  • Мнения: 433
И ние преди няколко години имахме дървояд в паркета. Коварна гадина беше, въобще не можех да спя от него. Какво ли не правихме, за да го унищожим, но не умира лесно гадината. Накрая един дърводелец казал  на мъжа ми да инжектира в дупките бензин. Колко сме го дебнали до коя дупка се подвизава! Накрая умря, де.

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това  е готино име за рок- банда   Grinning

# 7
  • Мнения: 5 265
Нашия дояжда секция в хола и не се дави  Mr. Green!

# 8
  • Пазарджик
  • Мнения: 36
Дюшемето в детската стая прилича на швейцарско сирене, защото от няколко години имаме съквартиранти, но аз ги дебна и досега унищожих 4. В момента не се чува гризкане. Дано да няма, че ми унищожиха хубавото дюшеме. Не знам как се размножават и изчаквам със запълване на дупките.
Между другото нашето дюшеме е боядисано с лак и гадините хапват от дървото под лака, т.е. правят си пътечки и под лака е кухо. Аз така ги хванах, лягам на земята и дебна, а после човъркам докато ги изкарам.

# 9
  • Мнения: 1 146

 Накрая един дърводелец казал  на мъжа ми да инжектира в дупките бензин.

Добра идея. Мерси  bouquet
Това  е готино име за рок- банда   Grinning

 Joy

# 10
  • Мнения: 1 383
Купих си някакъв чешки препарат за дървояди - Lignofix I-Profi. Той е за обработка на дървесина, но аз мисля да го инжектирам в дупките.

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786

 Накрая един дърводелец казал  на мъжа ми да инжектира в дупките бензин.

...и после да драсне клечката, да горят гадовете Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт