Занимавки за из път

  • 903
  • 9
  •   1
Отговори
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Ще пътуваме през деня за морето. Знам, че е по-добре нощем, но няма как.
Ще купя нови книжки, ще взема диск с детски песни+неща за хапване. С какво друго мога да направя пътуването по-интересно и по-кратко за едно двегодишно момче, което трудно го свърта на едно място? Давайте идейки. Simple Smile

# 1
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ние тръгнахме рано сутринта, но бях взеля няколко играчки, книжки и една от тези пластмасови дъски, но които се пише с определена химикалка, после с един плъгач се изтрива и отново е чисто. С това се занимава само доста време.

# 2
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Ние тръгнахме рано сутринта, но бях взеля няколко играчки, книжки и една от тези пластмасови дъски, но които се пише с определена химикалка, после с един плъгач се изтрива и отново е чисто. С това се занимава само доста време.

супер идея, благодаря!

# 3
  • Мнения: 649
Ще пътуваме през деня за морето. Знам, че е по-добре нощем, но няма как.
Ще купя нови книжки, ще взема диск с детски песни+неща за хапване. С какво друго мога да направя пътуването по-интересно и по-кратко за едно двегодишно момче, което трудно го свърта на едно място? Давайте идейки. Simple Smile

Колко е голяма детето?

# 4
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ще пътуваме през деня за морето. Знам, че е по-добре нощем, но няма как.
Ще купя нови книжки, ще взема диск с детски песни+неща за хапване. С какво друго мога да направя пътуването по-интересно и по-кратко за едно двегодишно момче, което трудно го свърта на едно място? Давайте идейки. Simple Smile

Колко е голяма детето?

# 5
  • София
  • Мнения: leet
Ние тръгнахме рано сутринта, но бях взеля няколко играчки, книжки и една от тези пластмасови дъски, но които се пише с определена химикалка, после с един плъгач се изтрива и отново е чисто. С това се занимава само доста време.
А от къде мога да купя таква дъска и аз, мойто само взема химикалки и  "пиши пиши" целите сме в химикал и навсякъде "пиши". Това ми се струва перфектна идея за в колата също така.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 816
От магазините за един лев,има почти във всички! Hug  bouquet

# 7
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ние сме купували няколко, но или са дефектни или нещо им се чупи. Последното го купих от една бутка за билети срещу зала Универсиада, в която продават разни бръмбазлъци. Струваше 1,50 лв., но играе с него вече месец и е много доволна, а то все още е здраво.

# 8
  • София
  • Мнения: 92
Освен всичките играчки и занимавки гледайте да спирате по-честичко за кратки почивки и ако не е заспал младежа го разтъпквайте.

# 9
  • Мнения: 3 457
Ние сме купували няколко, но или са дефектни или нещо им се чупи. Последното го купих от една бутка за билети срещу зала Универсиада, в която продават разни бръмбазлъци. Струваше 1,50 лв., но играе с него вече месец и е много доволна, а то все още е здраво.
аз съм купувала от книжарниса за около5лв. и съм много доволна в моето имаше и печати Peace

Общи условия

Активация на акаунт