пак за хлебарките!!

  • 827
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 794
Моля ви за мнения, какво най-ефикасно отсранява тези гадинки, 
нямам време да наемам хора на напръскат у нас и в съседите..  #Cussing out

Необходимо ми е бързо решение - кубчета, спрей...?

ПС. стана  ми  малко неудобно, че ви занимавам с нещо толко дребо (на фона на емоционалните теми свързани с  личния живот)

# 1
  • Мнения: 22 867
От няколко години ме спасяват едни лентички, / представляват продълговати картончета, с нанесена някаква смес по тях/, които се лепят от вътрешната страна на шкафове, врати и местата, където най-често излизат хлебарките. Не знам, къде ходят проклетите гадини, но вкъщи ги няма. Сменям лентичките всяка година и нямам проблем. Не помня точно как се казват, български са и са някъде около лев и стотинки, на брой са за 1 апаратамент. Когато ми ги каза прителка, реших, че това няма да ми свърши работа, но не се оказах права. Само трябва да се гледа срока на годност, защото в някои аптеки опитват да ми пробутат с изтичащ срок, с оправданието, че не били отваряни. Така че, опитай!

# 2
  • Мнения: 479
Бях много доволна от къщичките на Райд. Преди 2 години бяха 4 бр за 4.50. Нямам идея колко струват сега. На мен ми помогнаха много!  Peace

# 3
  • Мнения: 794
Благодаря ви!   bouquet
Simple Smile

На теб Еличко, успех с квартирата...  Hug

# 4
  • Мнения: 547
Вкъщи всяка пролет излизат гадините  Close
Купуваме кубчета и ги запръскваме из цялата къща, измират за няколко дена. После аз събирам труповете с прахосмукачката.
Ако не се лъжа името на фирмата е Клинес.

# 5
  • Мнения: 17 407
Кубчетата на Клинес или къщичките на Райд- еднакво съм доволна и от двете.

# 6
  • Мнения: 132
Кубчета Хлебомор-Д - около 2лв много на брой за цялата къща. От 7-8 години няма жива хлебарка у нас.

# 7
  • Мнения: 431
Най-много ни помогна спрей "Глобол", има го в Билла.

Общи условия

Активация на акаунт