Молци

  • 1 241
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 263
От както се пренесохме в новия апартамент непрекъснато убивам молци. Във всички гардероби съм сложила ароматизатори на Джонсън - и въпреки това днес от единия видях как излита въпросната гадина все едно е у дома си  #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire.
Давайте идеи как да се справя с тези насекоми.
Само да не е с нафталин  Naughty Naughty Naughty по-скоро ще си изхвърля всички дрехи, отколкото да си сложа такава смрад в гардероба.

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
Раид има и като кукички закачват се на тръбата в гардероба (лавандула и кедър)има и спрей. Може да си комбинираш

# 2
  • Мнения: 65
Райд е добър има и други препарати като ароматизатори за гонене на молци, ама намери откъде идват, защото иначе може и да не се отървеш скоро. Миналата година изтараших всичко в гардероба, а се оказа, че бях забравила едно жито в шкафа и те бяха тръгнали оттам.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 437
Преди години открих, че в едната табуретка се бяха загнездили...намери от къде идват
След това изкарах абсолютно всичко от гардеробите на двора, напръсках с Райд и оставих един ден на слънце.
Освен от отвън, защото съм виждала молец да влиза през вратата

Може да се завъждат и в нещо в шкафовете в кухнята.

# 4
  • Мнения: 7 263
Райд е добър има и други препарати като ароматизатори за гонене на молци, ама намери откъде идват, защото иначе може и да не се отървеш скоро. Миналата година изтараших всичко в гардероба, а се оказа, че бях забравила едно жито в шкафа и те бяха тръгнали оттам.
Еййййййййй  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! - още днес ще проверя имам една кутийка, в която пазя късметчета от сватби -  а в тях има и жито. Нямаше да се сетя.
Иначе просто физически нямам сили да се справя с ново нареждане на гардеробите.  Стига ми дето ги нареждах веднъж на нанасянето още ми държи влага  #Crazy #Crazy #Crazy

# 5
  • Мнения: 8 505
Майка ми ги мори като слага орехови листа между дрехите-смешно,но трябва да призная-ефективно.

Общи условия

Активация на акаунт