5 месечно бебе

  • 620
  • 8
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 40
Здравейте Мами вчера навършихме 5 месаца и започнахме 6 искам да знам от кога мога да слагам бебката да сяда по малко и как точно се прави.
Състо така бих искала да ми кажете на какъв режим на хранене сте
ние сме 8:00 млеко
         12:00 зел.пюре
        16:00 кисел каша или шейк
        20:00 млеко
м/у храненията пием и сок

Последна редакция: вт, 25 юли 2006, 21:03 от Vivi

# 1
  • Мнения: X
Относно сядането - пусни тема в майките, относно храненето сте си екстра.

# 2
  • Мнения: 992
и аз мисля че сте си екстра, щом са достатъчни 4 яденета на мойта не са  Laughing

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 926
За сядането не я насилвай. Тя ще си реши кога е готова. А за яденето сте ок мисля. Ние сме на 5 пъти а щото не ни устройва последното да ве толкова рано Embarassed

# 4
  • Мнения: 1 259
 И ние на вашата възраст така си хапвахме.Много си е добре с храненето детето. За сядането детето само си показва когато е готово Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 663
Относно сядането - пусни тема в майките, относно храненето сте си екстра.
аз съм на същото мнение  Peace

# 6
ние от 3 месец сме на 4 хранения!

# 7
  • Мнения: 702
Започнах да слагам малката седнала когато навърши шест месеца. Първоначално с едната ръка повдигаш гръбчето докато седне, след което я хващаш под мищничките и я придържаш за кратко. По късно може да я хващаш за двете ръчички и да придърпваш докато седне.Може да я слагаш в количката в седнало положение също за кратко време и така постепенно ще се научи. Аз лично никога не съм я подпирала с възглавници.

# 8
  • Мнения: 498
За сядането и Яна е голяма мераклийка:),но ортопедът каза да сяда след като навърши 6 месеца.Иначе Янето папка 5 пъти,на обяд й давам зеленчуково пюре ,а през останалото време мляко...и през ден оризова каша.Още не съм захранила с плодове,сокове въобще не давам. Peace

Общи условия

Активация на акаунт