Вкусен сос за тиквички

  • 10 614
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 166
Много отдавна се каня да пусна рецептата, ама като знам какви сте майсторици - чак ме е срам с моя простичък сос. Но пък е много вкусен, та ... се реших. Embarassed
Рецептата е съвсем елементарна, но ще се изумите от вкуса: изцедено кисело мляко, лека майонеза, наситнен копър, счукан чесън и много, ама много Вегета се разбъркват. Не звучи като нещо специално, но пък прибавено към кюфтета от тиквички или пържени тиквички /учудващо не става много тежко/ е божествено. Рецептата е от едно заведение.

Последна редакция: вт, 25 юли 2006, 20:05 от svetlana_78

# 1
  • София
  • Мнения: 718
Със сигурност ще го пробвам при следващото пържене. Мерси.  bouquet

# 2
  • Мнения: 22 867
Много отдавна се каня да пусна рецептата, ама като знам какви сте майсторици - чак ме е срам с моя простичък сос. Но пък е много вкусен, та ... се реших. Embarassed
Рецептата е съвсем елементарна, но ще се изумите от вкуса: изцедено кисело мляко, лека майонеза, наситнен копър, счукан чесън и много, ама много Венета се разбъркват. Не звучи като нещо специално, но пък прибавено към кюфтета от тиквички или пържени тиквички /учудващо не става много тежко/ е божествено. Рецептата е от едно заведение.


Това "ама много Венета " Вегета ли е или нещо друго? newsm78

# 3
  • Мнения: 293
  bouquetТози сос го правя и наистина е невероятен!!!!  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 166
Много отдавна се каня да пусна рецептата, ама като знам какви сте майсторици - чак ме е срам с моя простичък сос. Но пък е много вкусен, та ... се реших. Embarassed
Рецептата е съвсем елементарна, но ще се изумите от вкуса: изцедено кисело мляко, лека майонеза, наситнен копър, счукан чесън и много, ама много Венета се разбъркват. Не звучи като нещо специално, но пък прибавено към кюфтета от тиквички или пържени тиквички /учудващо не става много тежко/ е божествено. Рецептата е от едно заведение.


Това "ама много Венета " Вегета ли е или нещо друго? newsm78

Ох, да! Редактирах го. Embarassed

# 5
  • Мнения: 5 140
Правя същия сос, но вместо вегета, слагам орехи.
Този сос е обичан и уважаван много от мен.

# 6
  • Мнения: 4 668
Аз като един фен на сосовете със сигурност ще го пробвам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт