Мами от Варна и района имам въпрос!

  • 467
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 817
Привет на варненки.
В последния момент си резервирахме почивка за море и съответно нямаше никакви оферти ,само за Гранд Хотел Варна.Увериха ме ,че е след ремонт хотела /преди беше един хамбар......... Embarassed/ и бил много добре преустроен ,но си е друго мненито на хора видели за какво става въпрос.............
Та чакам мнения и препоръки Laughing

/само да вметна ,че темата нарочно я пуснах тук Wink/

Последна редакция: вт, 25 юли 2006, 16:00 от mam4e_mia

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Това на Дружба ли?
Там има различни видове стаи, по мое инфо. Имам преки наблюдения само върху една стая, която беше, за да си оставим багаж и не беше пипната, но приятели си караха там медения уикенд и бяха страшно доволни  Peace Курортът е супер, обаче

# 2
  • Мнения: 1 425
Там има обновени стаи, има луксозни стаи има и "гробници" дето не са пипнати. Зависи какво точно сте си резервирали.
Но като цяло комплекса е супер и морето е чисто. Има и хубави кръчмички.
Желая ви приятно изкарване.

# 3
  • Мнения: 6 039
Последният ремонт е само на общите части, не знам сега да се ремонтирани стаите. Имам снимки на хотела вътре, не и на стаите, ако имаш интерес мога да ги пусна.

# 4
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Район Mr. Green, ако няма да ти отнеме време, моля те, поправи го. Благодаря предварително.

# 5
  • Мнения: 817
Имам да ,пускай снимките.Аз гледам по сайтовете доста добри условия са обявили на стаите ,ама и аз чух това инфо ,че имало стаи и стаи.......................
А никой не ти казва каква ще е ,плащаш си и толкова...........

# 6
  • Мнения: 817
Район Mr. Green, ако няма да ти отнеме време, моля те, поправи го. Благодаря предварително.

Така става ли Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт