Моля за съвет!

  • 494
  • 8
  •   1
Отговори
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Здравейте!
Бяхме в болница за 5 дни с бактериално-чревна инфекция, но вече сме си в къщи. Там даваха на Борис Лечебна Хумана и ни посъветваха и в къщи да продължим няколко дни с нея, след което да започна плавно преминаване към нашето АМ - Нутрилон. Под плавно имаха впредвид да започна да ги смесвам постепенно докато накрая останем на Нутрилона.
Знам от форума, че не е добре да се смесват две марки АМ, но в нашия случай?..... newsm78
Дайде съвет, който се е сблъсквал с това, моля!  Praynig

Бъдете здрави и се радвайте на децата си!  Hug  bouquet

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 701
След като са ти казали в болницата така да процедираш,значи не е проблем.Пък и ти ще смесиш 2-3 пъти и после си минавате на Нутрилон.
Моя съвет е да попиташ и педито,за да си по-спокойна Peace

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
ААААА, педито ще е последния човек дето ще  я питам вече. Заради нея бяхме в болницата.  Twisted Evil
А, в болницата също не знаят кво точно правят, защото държат направено мляко - Лечебната Хумана по 3-4-5 часа.
МЕРСИ ЗА СЪВЕТА!  Hug  bouquet

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
О, къдрокоске, защо така мила, не знаех, че и вие сте  минали през кошмара на болницата Cry
Аз бих постъпила както ти казват лекарите от болницата. Карай само на Хуманата, след това направи една доза от 150 например мляко, в което си прибавила 30 мл от Нутрилона. Гледаш как реагира. Ако ти изглежда нормално, следващия път пак 30 мл, след това 60 мл, после пак 60 и т.н. измествай бавно Хуманата. Аз лично бих повтаряла по 2 пъти (поне!) една и съща "формула" на сместа.

# 4
  • Мнения: 5 183
Сменете педито

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
anuschka, мерси и на теб!   bouquet
За жалост се подведох по педито, но си мислех, че знае какво прави. Диагнозата й беше-зъби.
 Twisted Evil
Maika, така и ще направим, но смяната става чак декември. Как ще я гледам тази наша педка до тогава без да я набия не ми е ясно.  #Crazy

# 6
  • Мнения: 4 392
Къдрокоса,и ние минахме през вируса и педито също ми препоръча да смесвам лечебната храна с мляко,но и аз като изпатила от неговите съвети си давах само лечебна храна ,която приготвях както е описано на пакета,като редувах-веднъж я правех по-рядка ,за да я пие,другият път като кашичка.Аз изчаках с млякото около 2-3 дни ,след като беше минало разстройството и после го дадох чисто.(но  ние се оттървахме леко)
Съгласна съм с anuschka . Peace
Бързо възстановяване!

# 7
  • Мнения: 8 505
О, къдрокоске, защо така мила, не знаех, че и вие сте  минали през кошмара на болницата Cry
Аз бих постъпила както ти казват лекарите от болницата. Карай само на Хуманата, след това направи една доза от 150 например мляко, в което си прибавила 30 мл от Нутрилона. Гледаш как реагира. Ако ти изглежда нормално, следващия път пак 30 мл, след това 60 мл, после пак 60 и т.н. измествай бавно Хуманата. Аз лично бих повтаряла по 2 пъти (поне!) една и съща "формула" на сместа.

Когато ми се наложи да и сменям АМ,правех същото,но замествах по 30мл целия ден.Т.е. ако приема по 150мл мляко,измества се изцяло за 5 дни.

# 8
  • Мнения: 271
anuschka, мерси и на теб!   bouquet
За жалост се подведох по педито, но си мислех, че знае какво прави. Диагнозата й беше-зъби.
 Twisted Evil
Maika, така и ще направим, но смяната става чак декември. Как ще я гледам тази наша педка до тогава без да я набия не ми е ясно.  #Crazy


можеш и сега да смениш педито,но трябва да подадеш жалба в касата.аз така направих,защото и ние бяхме в болница заради педито

Общи условия

Активация на акаунт