някой ползвал ли е колан/клин за след раждане?

  • 530
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 035
 http://shop.danet.bg/index.php?cPath=24&osCsid=728ebedd9180b … e39c6827630c8f4ef

мисля да си взема нещо от тук,но незнам какво то4но...
по-конкретно ме интересуват коланите и клиновете за след раждане Thinking
има ли файда от тях и кой то4но модел е за предпо4итане  newsm78
Благодаря!     bouquet


п.с. а ако някоя мама иска да се отърве от нейния да свирка  Whistling

Последна редакция: ср, 26 юли 2006, 00:04 от tedka*

# 1
  • Мнения: 1 035
никой ли не знае  newsm78

# 2
  • Мнения: 2 631
Аз ползвам клин.  Peace Купих си го от магазин за бельо - 12лв. След като родих го носих постоянно, а сега в жегите не го трая - и само когато излизам го слагам. Според мен има ефект, но и мнооого други неща са от значение - метаболизъм, ген, диета, ежедневие, спорт и пр. Rolling Eyes

Но на теб за какво ти е - виждам, че не си скоро раждала!? newsm78

# 3
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Тедка, тези колани се носят след раждане, за прибиране (уж) на корема. На теб за какво ти е, не си раждала скоро? Носих такъв цели 6 мес. след раждането, но ефект нямаше Close.

# 4
  • Мнения: 1 035
оффф,ми аз отдавна родих,но щембето не ми е мръднало хич....
като трябваше не се притягах с нищо...та сега след дъжд качулка  Rolling Eyes
мързи ме да правя коремни преси,та се 4удих тез ласти4ни колани дали няма да имат същия ефект  newsm78
посмъкнах излишните килца...мъчат ме още 4кг.... та се надявах и корема да прибера,че мн ми е грозен Blush

# 5
  • Мнения: 48
niama smisal ot tezi kolani.za koremnite sashto niama smisal pone taka kaza edin instruktor po televiziata.prepora4va silovi trenirovki ili primerno tae bo.koeto osven korema shte stegne tsialoto ti tialo.az sashto nosih to4no 2 dni beshe ujasn taka zapariava a efekt edva li shte ima

# 6
  • Мнения: 1 237
И аз носих колан след раждането,но пак имам коремче.Не мисля,че без спорт може да се прибере.

# 7
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
мързи ме да правя коремни преси,та се 4удих тез ласти4ни колани дали няма да имат същия ефект  newsm78
Е, няма да има ефекта на коремни преси Mr. Green! Корема ще ти изглежда прибран само докато носиш колана, като го свалиш ще си е пак същия Naughty. Започвай коремните преси и не се мотай Peace!

Общи условия

Активация на акаунт