Носите ли нещо при напускане на яслата?

  • 508
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 485
Интересува ме носите ли нещо на сестрите или директорката когато детето ви напуска яслата ,за да тръгне на градина? В смисъл кутия бонбони - незнам нищо по въпроса. Питам понеже ми казаха че като напуска детето отиваш да му платиш таксата за последния месец, да му прибереш багажа - макар че незнам дали всичко,което си носил ти връщат, и после отиваш при директорката за да си вземеш картона на детето - та ми изникна този въпрос и като се замислииииииих.  И реших да попитам вие как сте правили?

# 1
  • Мнения: 3 211
Ами, аз занесох почерпка за всяка от сестрите и за лелите, защото живот и здраве смятам второто (ако го има де) да бъде пак при тях, а и добре се грижиха жените за нея, е относително добре де, но това е друга тема. Виж, не съм се сетила да давам на директорката, макар, че точно от нея зависи приема

# 2
  • Мнения: 7 831
Занесох кутия бонбони Мерси.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
А за последния ден преди ваканцията носите ли?Аз мисля да им занеса нещичко - толкова добре се държат с детето, що пък да не ги почерпя жените ThinkingОсвен това хлапето ще е рожденик на следващия ден/уви, първи ден от ваканцията - т.е. няма да празнуваме в яслата/, та може да ги съчетая нещата Wink

# 4
  • Мнения: 485
Благодаря за отговорите - май ще занеса и на сестрите и на директорката по кутия бонбони. И аз съм доволна от отношението като цяло

# 5
  • Мнения: 712
Градината на същото място ли е?
Боян ще остане в яслата и тази зима, понеже е по-малък. После автоматично преминава нагоре, доколкото разбрах.
И да, ще занеса по нещо на лелите и сестрите, защото съм много доволна от отношението им. Не съм решила още какво, но със сигурност ще има.

Общи условия

Активация на акаунт