Безболезнена епилация!

  • 10 523
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 291
Момичета, днес просто останах изумена от една козметичка.... Обезкосми ми триъгълника, за първи път в живота ми без да ме боли!!!!
Мисля, че мамите които ги боли ще им е интересно да  разкажа Wink  
Та отидох аз днес в едно салонче и попитах тактично козметичката (по съвет на Renci) може ли да ме напръска с Лидокаин а тя ми каза да не се притеснявам, че нямало нужда... Техниката и на работа беше следната: пръска ме тя с някакъв спрей, който се стича като водичка и направо в/у водата слага колата  #Shocked  е повярвайте ми болката намалява многократно... и още нещо, триъгълника ми след кола се зачервява и ме боли поне 1 ден, а сега няма такова нещо. Горещо ви я препоръчвам, тя се намира в Борово, ако някой се интересува ще му обесня по-точно.

# 1
  • Мнения: 2 258
Цитат на: nad_tab
Момичета, днес просто останах изумена от една козметичка.... Обезкосми ми триъгълника, за първи път в живота ми без да ме боли!!!!
Мисля, че мамите които ги боли ще им е интересно да  разкажа Wink  
Та отидох аз днес в едно салонче и попитах тактично козметичката (по съвет на Renci) може ли да ме напръска с Лидокаин а тя ми каза да не се притеснявам, че нямало нужда... Техниката и на работа беше следната: пръска ме тя с някакъв спрей, който се стича като водичка и направо в/у водата слага колата  #Shocked  е повярвайте ми болката намалява многократно... и още нещо, триъгълника ми след кола се зачервява и ме боли поне 1 ден, а сега няма такова нещо. Горещо ви я препоръчвам, тя се намира в Борово, ако някой се интересува ще му обесня по-точно.


Аз се интересувам...последния път ми идваше да удуша козметичката;)Мноооооооого ме боли...

# 2
  • София
  • Мнения: 10 291
Направо преписвам адреса тук, ако е проблем админите да ми изтрият постинга, не ми се отговаря по отделно на лични Simple Smile
Борово, ул.Родопски Извор №30-32/в двора/ 0889 427324 Таня

# 3
  • Мнения: 493
zdr. az hodq chesto w sofia dai mi molqte telefona na tazi macka kato hodq sled 10 dena da ja posetq
do sega ne sam si prawila kola maska zashtoto adski mnogo me e strah
 Close chesno kazano ne znam kak rodih kato ne moga da tarpq na bolka

# 4
  • Мнения: 46 437
Това звучи много добре!
Аз още не мога да се престраша Embarassed Записвам си координатите и някой ден живот и здраве...........засега бръсна наред, косъм не ми се опира Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 10 291
Цитат на: BuNNy
zdr. az hodq chesto w sofia dai mi molqte telefona na tazi macka kato hodq sled 10 dena da ja posetq
do sega ne sam si prawila kola maska zashtoto adski mnogo me e strah
 Close chesno kazano ne znam kak rodih kato ne moga da tarpq na bolka


Нали го има горе... 0889427324

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: nad_tab
Направо преписвам адреса тук, ако е проблем админите да ми изтрият постинга, не ми се отговаря по отделно на лични Simple Smile
Борово, ул.Родопски Извор №30-32/в двора/ 0889 427324 Таня

Къде е тази улица? аз живея в Борово. Някъде на последната спирка на 9-та ли?

# 7
  • София
  • Мнения: 10 291
Цитат на: DEianaZ
Къде е тази улица? аз живея в Борово. Някъде на последната спирка на 9-та ли?


Ами аз карах по бул.България от НДК и покрай магазина на Порше завих на дясно. В момента в който улицата стана Т-образна(опря в едно училище) завих надясно, това била въпросната ул.Родопски Извор

# 8
  • Мнения: 178
Супеееееееерр Laughing  Много полезна информация!!!! Още в събота ще отида Laughing и аз ще си кажа впечатленията. Само nad_tab кажи хубаво ли ти я направи, в смисъл качествено? Аз си махам почти всичко и за това пита Embarassed

# 9
  • Мнения: 178
Забравих да питам и какви пари взима?

# 10
  • София
  • Мнения: 10 291
На мен много добре ми ги махна, а парички взима доста според мен. Не и погледнах ценоразписа, но ми взе 10лв. само за триъгълника, но след като ми спести болката мисля че си заслужава. Ако искаш да ходиш в събота, май най добре да и звъннеш, нямам идея как работи тогава...

# 11
  • Мнения: 178
Да, ще й се обадя първо Simple Smile  И наистина 10 лв. за триъгълника е малко повече от обикновеното, но щом не боли толкова и е качествено абсолютно си заслужава Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 77
А дали ще се навие да направи епилация на бременна?

Общи условия

Активация на акаунт