Чувствам се много гадно

  • 1 119
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 427
Вчера не се сдържах и шляпнах Йоана .Исках да й сменя памперса, бяхме навън.Започна едно крещене, тръшкане, щипане ooooh!Не издържах и я ударих.Исках по дупето, но уя уцелих по голото краче.Господи, такъв поглед ми отправи!Изпълнен с изненада и уплаха.И въпреки всичко, плачейки,викаше "Мамаааа'' и искаше да ме гушне.Направо ми идеше да се ударя и аз .Мина й бързо и забрави след две минути, но аз се чувствам отвратително и днес CryДругите майки ме уверяваха, че нищо не се е случило, но аз си знам , че не трябваше така.Просто не се сдържах.
Ами тоеа е.Исках просто да споделя с вас и да ми олекне.Ама пак се чувствам гадно Embarassed

# 1
  • Мнения: 495
разбирам те, и аз щях така да се чувствам Cry

# 2
  • Мнения: 6 472
Има и такив моменти Sad Срам ме е да си призная, но голямата ми щерка бая такива ситуации имаше. Аз бях млада и зелена, учех, работех, мъжът ми пътуваше непрекъснато, а и нещата между наш вече хич не вървяха. Абе нервите ми бяха опънати като струна. Много ми е мъчно сега, че така съм си позволявала да ме надвие яда, но няма как да върна времето назад Sad  Спокойствие и само спокойствие му е майката, но това само на думи звучи много лесно Confused

# 3
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Случва се понякога. Не е хубаво, но неврите ни играят лоши номера. Няма нужда да се обвиняваш, просто гледай да сведеш случаите до минимум. И на мен ми се случва да шляпам мойто момче  Confused - не ми издържат нервите като вземе да се опъва без причина, да беснее и да прави бели  Embarassed Все пак и майките сме хора ....

# 4
  • Мнения: 2 751
Вчера не се сдържах и шляпнах Йоана .Исках да й сменя памперса, бяхме навън.Започна едно крещене, тръшкане, щипане ooooh!Не издържах и я ударих.Исках по дупето, но уя уцелих по голото краче.Господи, такъв поглед ми отправи!Изпълнен с изненада и уплаха.И въпреки всичко, плачейки,викаше "Мамаааа'' и искаше да ме гушне.Направо ми идеше да се ударя и аз .Мина й бързо и забрави след две минути, но аз се чувствам отвратително и днес CryДругите майки ме уверяваха, че нищо не се е случило, но аз си знам , че не трябваше така.Просто не се сдържах.
Ами тоеа е.Исках просто да споделя с вас и да ми олекне.Ама пак се чувствам гадно Embarassed
И аз се чувствам така като си изпусна нервите. Embarassed
Виж сега, ние също сме човешки същества и понякога ни идва в повече рева и тръшкането.
Аз по едно време често си изпусках нервите и го шляпах по дупето, понякога (2-3 пъти) през лицето  smile3514
После, след като бях в ужасна дупка 2 дена от постъпките си, се стегнах и си казах, че няма да се повтаря.
Сега много рядко го шляпам (по дупето), когато наистина си го заслужава, де...
Много търпение трябва с тези малки капризи  Wink
Просто аз се научих да не му обръщам внимание и да го игнорирам, когато се държи така и се тръшка.
Когато го шляпах, тръшкането се увеличи двойно.
Като спрях да му обръщам внимание, поутихна  Simple Smile
Много търпение!

# 5
И като си я шляпнала не означава, че не я обичаш! И двете ми дъщери шляпвам, когато с друго нищо не върви. Такива са ми методите за в краен случай. И въпреки това мноооооого се обичаме. Така че споко Simple Smile

# 6
  • Мнения: 639
Знам как се чувстваш  Hug и на мене ми се случва да шляпна някое шамарче на Еси  когато изпадне в истерия и друго непомага  Mr. Green.
След това ми е супер гадно ,чувствам се ужасно и се извинявам и и повтарям ,че много я обичам обаче държанието и ,ме е изводило от контрол,а тя милата много мъдро и през сълзички ми отговаря "и аз те обичам мамо и никога няма да ти се разсърдя........."
След което аз съм окончателно смазана и ми иди сама на себе си да си хвърля един хубав бой Mr. Green

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз от време на време шляпвам... Дори и да не искам да го правя- изпускам си нервите Embarassed След всяко шамарче Рая идва да се гушка в мен, а аз започвам да я целувам и да обяснявам, че не е хубаво да прави така. Александра ми се цупи известно време, но после и с нея се гушваме... Но много добре знаят колко ги обичам и защо съм ги плеснала Naughty

# 8
  • Мнения: 7 263
И винаги ще се чувстваш така мила  Hug Hug Hug.
Но повярвай ми рядко съм срещала родители, на които не се е случвало.
Най-кошмарния ми спомен е когато за пръв път шляпнах малкия си син /не че не съм поплясквала и батковия памперс преди това/.
Ревала съм после като магарица  Blush Blush Embarassed Embarassed Embarassed
Ако някой каже, че е лесно да си Родител - не му вярвай - това се учи цял живот и са щастливи тези които завършат с добър резултат.
Дано и ние сме от тях   bouquet  Hug Hug Hug

# 9
  • Мнения: 1 427
Благодаря ви  bouquetНадявам се да не ми се случва пак.И ми е малко по-спокойно като знам , че и при вас е имало такива ситуации.Тя забрави, милата,на втората минута,но аз няма да забравя погледа й.

# 10
  • Мнения: 1 425
Ммммм да ,а още малко като порасне започва с думите" Мамо, защо сега ми се караш,аз толкова те обичам и ти си толкова сладка и добричка тн.т......"Как да не ти стане гадно.Вече почти не се шляпаме, по- често се карам сега.Но и тогава едно избиване на чувства направо ме кара да се чувствам като най-лошата майка на света.Знам че не е така, но страшно започват да играят театри с времето/за да те трогнат/ и в повечето случаи успяват............. Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
Толкова добре те разбирам... Rolling Eyes Случвало ми се е сигурно само няколко пъти да шляпна Калина и то по дупето и всеки път съм била направо като болна след това  Cry

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
 Наистина ли се чуствате толкова зле, когато шляпате децата си, че да изпаднете в депресия, да се терзаете, мислите и премисляте дни наред ?  Аз значи трябва да съм сбъркана и коравосърдечна майка Confused - никога такава случка няма да предизвика в мен такива терзания и душевна драма. Не бия детето си, но съм човек със слабости и грешки - случва се да реагирам по-силно от нужното - извинявам му се, обяснявам му защо и как и толкова - минало, заминало - драма не правим нито той, нито аз.

# 13
  • Мнения: 1 427
Наистина ли се чуствате толкова зле, когато шляпате децата си, че да изпаднете в депресия, да се терзаете, мислите и премисляте дни наред ?  Аз значи трябва да съм сбъркана и коравосърдечна майка Confused - никога такава случка няма да предизвика в мен такива терзания и душевна драма. Не бия детето си, но съм човек със слабости и грешки - случва се да реагирам по-силно от нужното - извинявам му се, обяснявам му защо и как и толкова - минало, заминало - драма не правим нито той, нито аз.
Вероятно отстрани изглежда сякаш драматизирам, но за мен това си беше гадно изживяване.досега съм си позволявала да повиша тон, но да удрям-не NaughtyИсках просто да споделя , да видя как е при вас.Има различни хора.За някои това е нещо незначително, за други -повод за "терзания и душевни драми".Кой както го разбира Peace

Общи условия

Активация на акаунт