Русееееееееее.... (13 тема)

  • 11 366
  • 276
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 299
Айде - нова темичка Flutter
Размърдайте се малко.

# 1
  • Мнения: 696
Размърдах се!

# 2
  • Мнения: 2 732
Verjini пълна ти е кутията -свърза ли се с жената за която ти писах преди да заминеш newsm78 Thinking?

# 3
  • Мнения: 5 577
Айде - нова темичка Flutter
Размърдайте се малко.

Ко бе, ко  бучиш?

# 4
  • Мнения: 275
Айде да се вмъкна и аз. Май нашият град най-много теми е изписал ....  newsm78 Или на мен така ми се струва

# 5
  • Мнения: 5 299
Айде да се вмъкна и аз. Май нашият град най-много теми е изписал ....  newsm78 Или на мен така ми се струва
Тва е щот сме писателки Flutter

Айде - нова темичка Flutter
Размърдайте се малко.

Ко бе, ко  бучиш?
То това за теб най-много се отнася, ако искаш да знаеш! Crossing Arms  Вземи си малкото задниче, и го докарай малко сред хората на центъра! Mr. Green

# 6
  • Мнения: 772
Цитат
Айде да се вмъкна и аз. Май нашият град най-много теми е изписал ....  newsm78 Или на мен така ми се струва
и сме по-красиви и сме по- добри............. Grinning Grinning Grinning

# 7
  • Мнения: 14 133
Цитат
Айде да се вмъкна и аз. Май нашият град най-много теми е изписал ....  newsm78 Или на мен така ми се струва
и сме по-красиви и сме по- добри............. Grinning Grinning Grinning
Така е!!!! smile3501

# 8
  • Мнения: 1 383
Мерси, Зайке. Обаче Еленкова в момента не е на работа, и от друго място ми я препоръчаха.

# 9
  • Мнения: 4 406
добре дошла в нашта секта на краси_ анни!

# 10
  • Мнения: 5 299
добре дошла в нашта секта на краси_ анни!
А коя е тя? newsm78 Или май трябваше да попитам:Къде?Simple Smile

# 11
  • Русе
  • Мнения: 761
Здравейте момичета! Днес около 10 ч минах покрай сладкарница "Неделя" и много се оглеждах за майки с колички, но не видях такава компания- имаше само 1 майка с бебе и семейството си. Кога се събирате? Утре съм ангажирана покрай големия ми син и мъжът ми, но в четвъртък ще се радвам да се запозная с някои от вас на живо. Въпреки, че като гледам сигурно ще съм най-старата от вас (на 35 съм). Сутрин съм сама без малчо (свикваме на яслата), а слетобед съм с двамата синове.

# 12
  • Мнения: 5 299
Здравейте момичета! Днес около 10 ч минах покрай сладкарница "Неделя" и много се оглеждах за майки с колички, но не видях такава компания- имаше само 1 майка с бебе и семейството си. Кога се събирате? Утре съм ангажирана покрай големия ми син и мъжът ми, но в четвъртък ще се радвам да се запозная с някои от вас на живо. Въпреки, че като гледам сигурно ще съм най-старата от вас (на 35 съм). Сутрин съм сама без малчо (свикваме на яслата), а слетобед съм с двамата синове.
След 10 и пол се събираме на Неделя-та. Жалко, че сме се разминали. Аз обикновенно съм там към 10(но без дете). Заповядай отново. Grinning
Бени, ти кога се прибираш моме?Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 406
 Здравейте. Искам да ви се представя. от Русе съм. Имам дъщеричка на 1,10 Анни. живея в чародейка Юг. В момента съм във Варна, но другата седмица се прибираме в Русе


това е пост на Краси_анни, за разсеяните! Laughing Laughing
на последна стр от предната тема Laughing

# 14
  • Мнения: 5 577
Защо го няма никой на кю, освен Калин с кльомба?

Аз утре ще дойда заранта.

Общи условия

Активация на акаунт