Боядисване?

  • 1 125
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
Вреди ли боята за коса на кърменето?  newsm78

# 1
  • Мнения: 495
за по-сигурно си сложи безамонячна
принципът е - каквото вреди по време на бременността, вреди и по време на кърменето

# 2
  • Мнения: 5 299
Не, освен ако не я ядеш. Mr. Green
за по-сигурно си сложи безамонячна
принципът е - каквото вреди по време на бременността, вреди и по време на кърменето
От кога боята за коса вреди по време на бременноста?

Последна редакция: пн, 24 юли 2006, 22:00 от БейбИту

# 3
  • Мнения: 815
аз съм се боядисвала и по време на бременността и по време на кърменето- да чукна на дърво - нищо му няма на детенцето - слагай смело -не  е нужно да ходим като метли по улицата

# 4
  • Мнения: 495
е Бейби Shocked!!!?? - откакто ми го каза АГ, разправяй се с него hahaha Joy

# 5
  • Мнения: 5 299
е Бейби Shocked!!!?? - откакто ми го каза АГ, разправяй се с него hahaha Joy
И от къде го изкопа този АГ? Mr. Green АЗ не съм чувала досега да вреди, та за това попитах. Да се поправя ако греша. bowuu

# 6
# 7
  • Мнения: 495
ами химикалите от боята проникват в кожата и оттам в кръвта, това е логиката

# 8
  • Мнения: 815
явно са някакви невредящи материали, защото не влият зле на плода- доказателство за невредата на боядисването е, че една мама в поредицата на бтв "такъв е животът... "  си боядиса косата ярко червено и докторите нямаха нищо против- ако беше вредно нямаше да си позволят да го дават по тв

# 9
  • Мнения: 1 353
аз се изрусявах всеки месец докато бях бременна и питах на ЖК дали може-акушерката отговори че може само да е с боя която и преди съм опитвала за да не стане алергична реакция-така че не виждам проблем Laughing Laughing Laughing

# 10
  • Мнения: 1 800
Аз не се боядисвам, но съм си правила кичури по време на бременността. Не мисля, че може да навреди.

# 11
  • Мнения: 63
В 8-мия месец си превих кичури, после като родих пак, да чукна на дърво нищо не ни стана, действай спокойно, няма да се занемаряваме я, кво от това че сме майки.Успех newsm10

# 12
  • Мнения: 145
И аз мисля, че не вреди. Знам обаче, че невинаги хваща боята или не става същия цвят. Разбира се това си е индивидуално. Аз имах 2 приятелки при които боядисването беше проблем поради това, че боята не хващаше добре.

# 13
# 14
  • Мнения: 1 860
Е, как пък не.  Crossing Arms Дебела, грозна и небоядисана, хайде няма нужда. После тема "Защо мъжът ми загуби интерес, откакто съм бременна?". Клепах здраво и не съм се притеснявала въобще.

Общи условия

Активация на акаунт