Durex Tingle

  • 1 661
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 466
Някой ползвал ли е презервативите Durex Tingle? Да сподели какво им е различното и специалното "изпепеляващо" усещане на тези презервативи?
Незнам защо, но "изпепеляващо" го асоциирам с "парещо" и хич не изпитвам желание да ми пари между краката  :newsm34 Rage Whistling...


# 1
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
 smile3513 хаха
Аз съм сигурна, че няма да ти пари, със здраве си ги ползвай! хахах

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Аз съм сигурна, че няма да ти пари, със здраве си ги ползвай! хахах

Ха, че ти от къде знаеш за качествата на любещия...? Нали може да е достатъчно скоростен, че да подпали гумата... Не изключвай тази възможност... Не се знае он като включи на пета и какви скорости развива...
smile3532



Бе я зарежете тези презервативи... Дюрекс, мюрекс и прочие... Я бърже натюр...

# 3
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
хехехихих
Ами и това е възможност.
А другата е някоя болест да е лепнал човек и малко да го посърбява, хехе, майтапче!
Ма тези Дурекс майка си и баща си, много скъпи. По-добре широко разпространения метод "прекъсване на акта", хехе, а това е пак майтап.  Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 2 958
В момента сме с такива презарвативи. Ами никак не са лоши. Изпепеляващото е, че са с ментов аромат и дават малко усещане на студено. Не е неприятно усещането, а по-скоро  newsm78.... изпепеляващо  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 1 555
Тези презервативи са отвратителни.Sad Веднъж ги използвахме и точно 5 мин. успях да издържа ...то не беше парене, не беше чудо. Колко се мих след това и гадното усещане остана поне час след това. Cry ...Иначе сaмо Durex използваме, но тези определено не ми понасят.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 522
В момента сме с такива презарвативи. Ами никак не са лоши. Изпепеляващото е, че са с ментов аромат и дават малко усещане на студено. Не е неприятно усещането, а по-скоро  newsm78.... изпепеляващо  Mr. Green
съгласна Peace и са с малко по-голям диаметър от останалите 

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
м-да ментови са, и аз много се бях запалила по рекламата миналото лято и си взехме, но не сме повтаряли.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
м-да ментови са, и аз много се бях запалила по рекламата миналото лято и си взехме, но не сме повтаряли.

Добре, че не потребяваме...
Какво заблуждение... Все си мислех, че ментовия вкус се усеща с устата, ама... Нъцки... Не съм познал явно...

# 9
  • София
  • Мнения: 2 958
м-да ментови са, и аз много се бях запалила по рекламата миналото лято и си взехме, но не сме повтаряли.

Добре, че не потребяваме...
Какво заблуждение... Все си мислех, че ментовия вкус се усеща с устата, ама... Нъцки... Не съм познал явно...

И в устата се усеща, стига да успееш да си го лапнеш ще го усетиш  Joy

# 10
  • Мнения: 819
м-да ментови са, и аз много се бях запалила по рекламата миналото лято и си взехме, но не сме повтаряли.

Добре, че не потребяваме...
Какво заблуждение... Все си мислех, че ментовия вкус се усеща с устата, ама... Нъцки... Не съм познал явно...

И в устата се усеща, стига да успееш да си го лапнеш ще го усетиш  Joy

 rotfImao rotfImbo rotfImao smile3532 - просто си го представих! Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 466
Благодаря ви на всички за отговорите!  smile3525

Няма много възторжени мнения и засега май ще се въздържа от тези презервативи  newsm12

Иначе от години ползваме Durex оребрените и нямам оплаквания. Щеше ми се малко да разнообразя, ама точно ментата знам какво усещане ми оставя в устата и хранопровода и  Sick... не, благодаря!

# 12
  • Мнения: 5 026
Презерватива е единствената защита от СПИН !

# 13
  • Мнения: 918
Презерватива е единствената защита от СПИН !

Сериозно Thinking

# 14
  • Мнения: 2 784
м-да ментови са, и аз много се бях запалила по рекламата миналото лято и си взехме, но не сме повтаряли.

Добре, че не потребяваме...
Какво заблуждение... Все си мислех, че ментовия вкус се усеща с устата, ама... Нъцки... Не съм познал явно...

И в устата се усеща, стига да успееш да си го лапнеш ще го усетиш  Joy

 rotfImao rotfImbo rotfImao smile3532 - просто си го представих! Joy Joy Joy
...и се наврях под бюрото от смях... hahaha
А на въпроса- ползваме ги понякога, много ми харесват.

Общи условия

Активация на акаунт