сенки под очите и бъбреци?

  • 692
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 600
мами, моля за съвет. дребната имат от около месец сенки под очите и нещо като торбички. не през цялото време, но почти. понеже точно бяха почнали жегите изчаках седмица, но пак се появяваха. на консултацията дадохме урина(не стерилна), док каза, че само утайката била малко висока, но сигурно, защото не била стерилна. да не се притеснявам, другия път на консултация да занеса стерилна.

как да взема стерилна? много добре измита с нейния сапун и после слагам колектора?  newsm78 тя май докато я измия ще е свуршила работата

и дали въобще да чакам още 10 дни или пак да го притесня и да му занеса урина. има си ги сенките, както и торбички.

или направо да търся специалист? какво ще кажете?

# 1
  • Мнения: 495
изваряваш едно бурканче от пюре, даваш й да пие един голям сок, вземаш я да седне в теб по голо дупе, наместваш отдолу бурканчето, пускаш тв-то и чакаш да има пиш
за сенки и торбички - не е нормално да има, така мисля

# 2
  • Мнения: 17 407
изваряваш едно бурканче от пюре, даваш й да пие един голям сок, вземаш я да седне в теб по голо дупе, наместваш отдолу бурканчето, пускаш тв-то и чакаш да има пиш
за сенки и торбички - не е нормално да има, така мисля

Не в бурканче от пюре- има стерилни шишенца специално за урина.

# 3
  • Мнения: 600
ама как така голям сок Shocked в 7 сутринта. а дори и да пие, веднага ли ще пишка newsm78

# 4
  • Мнения: 3 914
а може и на ехограф да я заведеш ей така за твое спокойствие

# 5
  • Мнения: 495
ами може и подсладена водичка, до 20 мин. трябва да свърши с пишането
поне при нас действа безотказно

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
За стерилната урина е хубаво да е първата сутрешна. Като стане, веднага я измиваш хубаво и слагаш колектор /от аптеката/. Не слагай памперс върху колектора, защото ще се излее урината, просто я дръж по голо дупе, докато свърши работата и по възможност да не е легнала или седнала - колекторът трябва да е колкото се може по-свободен. Не го пресипвай в друг съд, освен ако не е стерилен. И ако все пак пресипваш, отрежи го отдолу, а не през отвора! Ако носиш самия колектор в лаборатория - залепи го със скоч, за да не се разсипе и даже в бурканче можеш да го сложиш. Пиша ти така подробно, защото много пъти се е налагало да взимам стерилна и не е лесна работа. Търпение и успех!  newsm10

# 7
  • София
  • Мнения: 1 105
За стерилната урина е хубаво да е първата сутрешна. Като стане, веднага я измиваш хубаво и слагаш колектор /от аптеката/. Не слагай памперс върху колектора, защото ще се излее урината, просто я дръж по голо дупе, докато свърши работата и по възможност да не е легнала или седнала - колекторът трябва да е колкото се може по-свободен. Не го пресипвай в друг съд, освен ако не е стерилен. И ако все пак пресипваш, отрежи го отдолу, а не през отвора! Ако носиш самия колектор в лаборатория - залепи го със скоч, за да не се разсипе и даже в бурканче можеш да го сложиш. Пиша ти така подробно, защото много пъти се е налагало да взимам стерилна и не е лесна работа. Търпение и успех!  newsm10

И аз така знам.

Общи условия

Активация на акаунт