едно въпросче-моля за отговор

  • 961
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Здравейте този месец цикъла ми доиде два пъти на 9.07 и сега в събота на 22.07 ,вървями първия път на 9.07  5-6 дена.На какво може да се дължи това  newsm78 този месец като по чудо ми доиде на 29 ден смятах си овулацията че трябва да е на 23-24 юли но сега се объркаха нещата с тая овулация  Cry

# 1
  • Мнения: 2 120
Имала съм случай в летния сезон да ми дойде два пъти. Лекарят ми каза, че може да се случи  инай-вероятно  е от жегите. Ако не е правило,  апросто изключение - няма нищо обезпокоително.

# 2
  • Мнения: 1 701
И на мен ми се е случвало, само че зимата. Тогава ми дойде през 15 дни! И на мен доктора ми каза, че няма нищо обезпокоително и понякога се случва! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 243
и на мен ми се случи един път така доиде ми цикъла вървя ми 5 дена и след една седмица пак ми доиде и пак ми вървя 5 дена може би е от промяната на времето  Rolling Eyes



# 4
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
На мен не ми се струва нормално,аз лично бих отишла на лекар.

# 5
  • Мнения: 1 420
И на мен ми се е случвало така - дойде ми и после след 10тина дена пак. На мои приятелки също им се е случвало, така че предполагам,че не е нещо особено. Обаче ако скоро пак се повтори, по-добре върви да те види някой лекар за да си спокойна  Simple Smile

# 6
  • UK
  • Мнения: 1 351
 На мен не ми се е случвало но ми се струва нормано, както един месец в годината нямаме овулация е нормално да има и някакви аномалии. Времето се промени пук остава и ние да си останем същите, според мен е нормално.

# 7
  • Мнения: 502
Вероятно се е случвало  се на повечето от нас.Като причини може да се посочат:ако през месеца си била подложена на стрес,смяна на климата,нещо с хормоните...когато е само един път няма проблеми,но ако и другия месец   се случи  така,не е лошо да идеш на преглед.

# 8
  • Мнения: 2 825
На мен не ми се струва нормално,аз лично бих отишла на лекар.

И аз така мисля, за мене не са нормални такива аномалии в цикъла.

# 9
  • Мнения: 1 701
Абе и за мен не беше нормално, но по-важното беше, че според доктора не е ненормално! Simple Smile
Разбира се ако е инцидентно!

# 10
  • Мнения: 218
Нормално или не, аз бих отишла на лекар

# 11
  • Мнения: 719
Това според мен не са аномалии, а т.нар."разстройства в цикъла".За това причина могат да бъдат стрес, промяна в климата, а също и промяна в половите контакти (същите са зачистили или намалили). Ако ти се случва само този месец,не се притеснявай,вече ако се повтори иди на лекар. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 35
На мен съшо ми се е случвало но според мен също трябва да отидеш на лекар

# 13
  • Мнения: 10 982
На мен ми се случи този месец, в 2 поредни седмици.  Ходих на лекар, правиха ми цитонамазка и изследване за хламидии - нищо ми нямаше.
Сигурно е от жегата или имаш малка раничка във влагалището.

Общи условия

Активация на акаунт