Кое хранене се спира през 2-ри месец?

  • 1 295
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 503
Привет отново!
Вече влезнахме във втори месец и увеличихме млекцето на 120 гр.,но не разбрах кое хранене трябва да се спре?
Това в 12 ве4ерта ли,защото на нас то ни е последното?

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: Nina-Bs
Привет отново!
Вече влезнахме във втори месец и увеличихме млекцето на 120 гр.,но не разбрах кое хранене трябва да се спре?
Това в 12 ве4ерта ли,защото на нас то ни е последното?




Точно него - в 12 вечерта.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Точно така, в 00 ч. Само че изчакай само да спре детето да те буди. Към 40-тия ден до края на 2-рия месец ще се откаже най-вероятно само бебето да става от сън, постепенно ще започне да заспива все по-рано, както си яде, и накрая съвсем няма да става.
Иначе не давай сокове, нито плодови пюрета, нищо, че може да ти кажат, че така се прави през 2-рия месец.

# 3
  • Мнения: 421
Дъщеря ми пък се отказа от сутрешното в 6ч. В 23,30 си похапва и после си спи до 8-8,30. Не съм се опитвала да и променям режима, така и аз си поспивам малко повече!! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 102
Ние сме почти на 3 месеца вече. В началото на 2-ри месец бебка сама си спря храненето в 12 часа. Просто започна да не се буди в 12, а направо в 3-4 часа. Започнах да я храня само един път през ноща, а ако се събуди преди 3-4 часа й давам биберон или малко водица и тя се успокоява и бързо заспива.

# 5
  • Мнения: 928
По принцип се спира това в 12 часа,но ако бебето плаче и не е готово,не бива да го оставяш гладно.След време само ще се откаже от него и ще спи непробудно до сутринта.

Общи условия

Активация на акаунт