Слънцезащитно мляко на NIVEA с блестящи частици

  • 1 284
  • 12
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
ftp://

Някой да е ползвал новото слънцезащитно мляко на NIVEA? Видях една позната на плажа и кожата й сияеше направо, а как ухае....

# 1
  • Мнения: 113
За първи път чувам, че има такова  Rolling Eyes, явно е нов продукт. Аз им ползвам олиото и съм многооо доволна много хубав тен прави  Simple Smile Също така съм ползвала лосиона с блестящи частички и той е хубав  Simple Smile А това новото мляко за плаж с какъв фактор е?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Ами имало с различни фактори, този който аз видях беше 8.Тъмно син е флакона и пише май REFLECTION или нещо от сорта.

# 3
  • Мнения: 113
Мерси за инфото   bouquet, ако успея да изхабя олиото ще си взема да пробвам и това новото, че много добре ми звучи с тези частички

# 4
А цена? И разпространено ли е навсякъде?

# 5
  • Мнения: 870
Преди известно време беше на промоция в Метро + подаък шампоан за след слънце за около 12 лв. Аз си взех друго, защото СПФ 8 е малко за моята светла кожа.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 044
ftp://

Някой да е ползвал новото слънцезащитно мляко на NIVEA? Видях една позната на плажа и кожата й сияеше направо, а как ухае....
Много е готино,още миналата година се мазах с него,тази си взех ново,има го навсякъде почти където продават плажните на Нивея.Аз го взех от нашата аптека.Наистина е супер,кожата ти блести и изглежда още по-черна Wink

# 7
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
http://www.fortuna-bg.com/products.php?lang=bg&id=1&series=4 май няма 8 ми фактор, ето им продуктите

# 8
  • Мнения: 870

Може да не е пълен списъка с продуктите, виждала съм го СПФ 8, имат и стягащо даже, което също го няма на сайта.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Това е стара инфо, то изобщо го няма флакона тук.А 8 СПФ има със сигурност!
Явно, че наистина е готино - ще се купува!

# 10
  • Мнения: 11 003
Ако стои като лосиона, ще е страхотен!  Peace
Но той малко цапа дрехите, като фон-дьо-тен. Дали и млякото?  newsm78

# 11
  • Мнения: 377
И аз го имам от миналата година и много ми харесва. Купих си го то Метро и имаше само SPF8. Струваше около 10лв. По принцип за морето го използвах само последните дни. А иначе го ползвам почти всеки ден вместо лосион за тяло и не ми цапа дрехите. Горещо го препоръчвам.  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 4 866
а как би стояло на мъжко тяло? ние обикновено минаваме с едно мазило за големите и едно за децата...

Общи условия

Активация на акаунт