Бах????

  • 662
  • 6
  •   1
Отговори
  • София, по трасето
  • Мнения: 62
Здравейте момичета.Искам да попитам-ползвол ли е някой тези капки( есенции) на Бах и бихте ли ми казали от къде мога да ги намеря????Ще ви бъда благодарна , мноооооого.

# 1
  • Мнения: 1 655
В една аптека на ул.'Съвет на Европа' могат да ти изготвят. Можеш да си купиш и целия комлект за около 60 лв, ако за това питаш, ще трябва да ровя за координати.
Тук можеш да прочетеш на кратко за есенциите, а и тук.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 095
И аз питах преди две седмици.
Обясниха ми, че все още в Бг, официален представител няма. Аз ги намерих в медицинкия център. Или при самия хомеопат, който ти ги препоръчва.

# 3
  • Мнения: 1 655
Значи, компкекта есенции може да се купи от  Димитър Пашкулев (02/ 97 111 79, 02/953 11 65, 0888 21 44 83 )
В БГ са издадени и няколко книжки по въпроса:
"Здрави и щастливи деца чрез терапията на д-р Бах"
"Жените и терапията на д-р Бах с цветовете на растенията"
Също така единични есенции (разредени и готови за пиене) могат да се намерят при повечето класически хомеопати.

# 4
  • София, по трасето
  • Мнения: 62
Благодаря.Значи не мога да си взема само тези, които ми трябват?Трябва всички?38 ли бяха?А какво се прави с тези, които не използваш?На дете същите ли се дават?А какво става като ги спреш?Симптомите връщат ли се?Леле, колко въпроси зададох, направо сама не мога да си повярвам.Благодаря, момичета....

# 5
  • Мнения: 1 655
Единични есенции може да си купиш от аптеката на ул.Съвет на Европа или от някой хомеопат. На дете се дават същите, на практика есенциите са разредени в определено съотношение вода:алкохол и се капва 4-5 капки от есенцията. Ако се притесняваш от спиртното съдържание, може да капнеш от съдържанието няколко капки във вода и при нужда да даваш по една лъжичка.
След спиране, ако е имало ефект от есенциите си остава.
Ти сама ли си определи някаква есенция?

# 6
  • София, по трасето
  • Мнения: 62
Здрасти.Съжарявам, че чак сега пиша, но не можах вчера.Попаднах на едно тестче в нета и от там ми изписа какво уж ми трябва.И само на тази улица ли ги продават?На друго място няма????Благодаря милички, много ми помогнахте.А би ли споделил някой какво е успял да постигне с тези есенции?
Лек и усмихнат ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт