Последна седмица на юли - морето ни зове със свойта топлина и дюни

  • 4 901
  • 140
  •   1
Отговори
  • Мнения: 856
Успешна нова седмица и само положителни емоции на всички, които като мен са вече отпуска и на онези, които броят дните до нейното начало Hug

# 1
  • Мнения: 1 419
Голямо объркване с темата днес  Blush

Аз започвам с хубави емоции - видях двете чертички, но ще се хваля официално по-натам, моля не ми честитете още, искам само да ви повдигна духа  Heart Eyes

Хубава седмичка     bouquet

# 2
# 3
  • Мнения: 3 376
Успешна седмичка и от мен!  bouquet Чакам с голямо нетърпение Ая официално да ни повдигне духа, а и ние нейния с честитки Praynig Praynig Praynig Чакам и Момиче да стори същото  Praynig Praynig Praynig Въобще, нека има много заченати овнета 2007 от нашия форум  Laughing

# 4
  • Мнения: 529
За Ая много  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ех, колко  хубаво започва седмицата.  Grinning  Дано да продължи в същия дух, и само хубави новинки.  Mr. Green
Аз ще ви пиша следобед като се върна от снимката, и дано да не развалям хубавата седмичка  Naughty

# 5
  • София
  • Мнения: 4 273
Страхотно заглавие на седмичната тема! Grinning Как ги измисляте само!
Какичка, стискам силно палци за снимката! И да не забравиш да се отчетеш Wink
АяPraynig тестът да е положителен заради 9-месечна причина!
Момиче, пази бебешоците!
На всички само положителни емоции!!! Laughing
От мен - нищо ново, което да си заслужава писане. Освен, че си направих някои покупки за морето и един гаден сън Sad Сънувах, че ми идва цикъла, но беше много, много обилен и нещо изпадна от мен....ама е все пак само сън. Дано в действителност нещо се закрепи в мен някой ден.

# 6
  • Мнения: 553
Здравейте момичета  Hug
На Ая, Момиче и Какичка силно стискам палци  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover , а и на всички останали, които чакат добри вести тази седмичка   bouquet
И аз вече си мисля за отпуската, но има още цели две седмици до тогава  Simple Smile

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Здравейте и от мен  Laughing
Страхотно заглавие на седмичната тема!
Хайде идвайте на море  Hug

Ая   fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Момиче fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Какичка не се притеснявай - всичко ще е наред Peace Peace Peace
На всички чакащи   Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Успешна и много приятна седмица.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 8
  • Мнения: 4 324
Ая и Момиче, само чакаме официално да се похвалите Simple Smile

Весела седмичка на всички Simple Smile Много приятни емоции и хубави изненади Wink

# 9
  • Мнения: 769
Здравейте и от мен!
С пожелания за добри новини и хубави резултати на всички желаещи!
Чакам си отпуската и аз с нетърпение.. още две седмици и вдигам гълъбите...  Grinning Flowers Four Leaf Clover

# 10
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте и от мен мили момичета. На Ая и Момиче   fingerscrossed, на Какичка  newsm10 и чакаме след обяд добри новини. Аз си изкарах страхотно на Шкорпиловци, като изключим това че вчера лелката ме изненада  с 5-6 дена по рано за което не бях много подготвена, ама си изкарах плажа де, пък и интересно че беше едно прецапване само и до сега още не ми е тръгнало. newsm78 Само да не излезе пак някой поблем. Успех на всички през седмицата. Grinning

# 11
  • Мнения: 2 120
Здравейте момичета.
На Ая и Момиче тихичко честито и да се пазите.
Какичка, стискам палци.

Е, аз нямам с какво да се похваля освен, че съм с нова фризура и ми стои много добре. Това частично ми оправи неврастеничните изблици на тъга и безпокойства, а мъжът ми довечера ще ме води на ресторант, има и още... започна ни в клин, ни в ръкав да ме целува по улици, в офиса, да ми носи кафето в леглото, да мие чиниите след вечеря и пълна изненада-оправя леглото....хм, започвам да си мисля, че не е лошо да ти лепнат някаква диагноза за депресия. Wink Мисля, че покрай правенето на бебе и неуспешните опити се бяхме отчуждили, дори намразили/на моменти/, сега бебето съм го оставила да чака, по-важни сме си ние и съм ЩАСТЛИВА. Отдавна не съм била в такова състояние.

Хубав ден на всички. Hug

# 12
  • Мнения: 553
Даре, радвам се, че вече си по-добре и че мъжът ти се е стреснал и те глези  Simple Smile Hug  Наистина е хубаво бебеправенето да не ви превзема изцяло и да се отчуждите. И при нас имаше такъв период, но май излизаме от него. За щастие не стигнах до твоята диагноза (на май само защото не отидох на лекар  Embarassed). Сега се опитвам да мисля повече как ще си починем през лятото, а не дали следващия месец ще стане бебето  Simple Smile

Хайде Ая и Момиче, чакаме ви с добри новини  Wink  Praynig Praynig Praynig и Какичка също  Hug

# 13
  • Мнения: 1 441
Ая, от мен едно Не-честито Whistling
Какичка, мила, с теб сме. Peace
Момиче, как имаш търпение да траеш не знам - искам и аз да мога така.

Аз малко ще ви се оплача (съвсем малко Sad). В четвъртък ходихме да видим дали фолукила се е пукнал - не беше. Стаменов ме викна в петък да повторим инсеминацията. Отидох, но фоликула не само, че не се беше пукнал, но и беше лутеинизирал (така се казва май). Беше станал 32 милиметра - презрял отвсякъде  Rolling Eyes . Направихме все пак инсеминацията (Стаменов каза: "Така и така си дошла, няма да навреди)", но реално този месец нищо няма да стане Sad.
Имам обаче един въпрос към вас (той бързаше за опреация и не можах да го питам) - може ли този фоликул да не се пукне изобщо и това не е ли опасно? Той нищо не ми каза. Confused Може ли да стане на киста? newsm78. И сега с този фоликул кога да си чакам цикъла - навреме ли, по-рано ли или по-късно?
Следващия месец пак не възлагам надежди щото ще сме на "естествено "- клиниката илиза в отпуск от 7 август до 7 септември. Имайте го предвид ако планирате нещо. И моите надежди се пренасят чааак септември...

# 14
  • Мнения: 1 419
БАНче, до сега задържала ли си фоликули?
Обикновено с месечната М. се пукат - вика ли те на преглед след М.?

Общи условия

Активация на акаунт