Отговори
  • Мнения: 2 959
Заповядайте на новата ни седмична темичка. Дано Тя е изпълнена с много по- вече надежда и още нещо, както Тали Дан, беше поискала от предходната. Но дано в новата се осъществи. И дано тя ни донесе едно ново и дългоочаквано попълнение- Лъвчето на Мариакара. Hug

Джорджа, как мина пицата, барбекюто и гостито на вилата? А в Италия празват ли именните дни както в БГ? newsm78

Мамо Б, как беше концерта, появили се "студентската" тръпка? Дано да си изкарала незабравими моменти с приятелите!

Майка, желая Ти един страхотен, слънчев и топъл зимен ден. И вече всички болести да сте загърбили с Томасчето. Hug

Дидка, а сестричката ли е по- голяма от Теб? Вие и двечките сте "мъжки" мами. Браво на решението им да се преберат в Сливен, те са в София, толкова колкото Вие с Мирото сте в Канадата, май?! newsm78

Звездичка, дано да си изкарала един страхотен и почивен weekend! Hug

Ели, какво реши за детската ясла на Бадемката? Ще я даваш ли от септември? Hug

Амейка, бързо оздравяване на Шокито желая! Hug

Зайченце, приятни мигове в БГ и да работите с Татито за сестричка на Криси! Hug

МакДиРок, целувки за сладката Джулка! Сестричката дипломира ли се? Hug

Мери, коя постановка гледахте? Отказахте ли се от Мери Попинз? Hug

Анетте1104, лека работна седмичка желая и целувки за Нийчето и Стеф! Heart Eyes

Етка, докога ще учиш, нямате ли летна ваканция? Целувки за Никата и бързо възстановяване на Татито! Hug

Изгаряща Вечернице, къде се загуби неделята? Пълен релакс и почивка, а?! Hug

Карилиус, как сте с малкото БТР-че? Hug

Мамо Щтрумпф, чухте ли се с Брюно, той оправя ли колите? Hug

Наничка, успя ли да върнеш малката люлка вече, получили поканите? Hug

Мистик, как сте днес с Лени? Имаше ли пак няколко часа свободни за приятелско кафе? Hug

Хулиганке, къде се загуби по красивите Испански земи? Как е красивата Ти щерка? Hug

Лека и успешна нова седмичка от мен!

Ето и линк към старата, защото там е увлекателният разказ на Мама Б, красивите снимки на Комо от Джорджа, пътеписа за Лондон от Мери, астрол. линк от Елито, и още много, много полезна инф-я и снимки! Hug

Последна редакция: пн, 24 юли 2006, 01:07 от Kalida

# 1
  • Мнения: 6 390
Привет от Бг, момичета  Mr. Green
Аз изпуснах тази седмичка, но ми беше много напечено с приготовления, а пък и гости от БГ си имах и ги водих насам натам из района на Бристол.
Страхотно си изкарах в Лондон с децата.
Хванахме два ужасно горещи дни. На Жорко единствено не му хареса, че много се ходело в Лондон, но на мен пък това най много ми допадна Flutter Страхотен град и такова излъчване има, обаче там не бих живяла Crossing Arms. В Хародс така и не успях да вляза  Rolling Eyes Исках да се намъкна да видя как изглежда и от вътре. Няколко пъти минахме покрай него, но все бързах или Жорко не беше на кеф и все отлагах. Но нищо, следващия път Wink
Първият ден посетихме Националния природонаучен музей, но Жорко не се впечатли много от него. Вечерта бяхме на театър. Театърът беше прекрасен! Само като влязох в залата и ахнах. Бяхме в Принц Едуърт. За представлението нямам думи. Декори, костюми, осветление... След театъра се прибрахме с черно такси, както бях обещала на синчето Wink
Вторият ден минахме през парковете, Хайд парк, Гриин парк и Ст Андрю май беше  newsm78 и стигнахме точно на време за смяната на гардовете пред двореца. Даже тичахме, за да не ги изпуснем  Laughing Леле колко народ, почти нищо не се виждаше и по оградата на двореца нависени туристи, ужас  ooooh! Жорко се промуши почти до оградата и попитал учтиво някакви хора, може ли да погледне и те го отрязали кратко и ясно. Върна се при мен потресен от случката  Laughing Но нека види какво е в Лондон Wink От там се спуснахме към Темза. На колелото не се качихме, защото нямаше време, но взехме корабче и се разходихме по реката. Мъж ми дойде да ни вземе от центъра на Лондон с колата и сто пъти се прокле, че го е направил, защото после, за да се измъкнем от центъра ни отне повече от час  Crazy
За нощният полет няма да говоря, Ели ни направи луди. Хем беше ужасно уморена, хем не можеше да заспи, защото всичко и беше много интересно  Crazy Обаче днес наваксва със съня  Laughing
включвам се  Party
Направо с цитат от Мери  Wink че много ми хареса  Grinning
Страхотно звучи  Wink за колко дена бяхте не разбрах за 3х или за цяла седмица  newsm78
Мери, давай и снимки  Wink
ама не като Бобсън  Whistling Wink Laughing

Дано има добри новини от двете болни Алексчета  Hug те задружно празнуват, задружно боледуват  Rolling Eyes Hug

Хайде весела и успешна седмица желая   bouquet

# 2
  • Мнения: 2 907
И аз ще кажа добър ве4ер. Моми4ета изпитвам ужасна носталгия за Бг! Това никога не ми се е слу4вало толкова екстремно и самата аз не разбирам защо е така. Фактът 4е тази година няма никаква възможност да отидем там ме кара явно да си мисля, 4е никога пове4е няма да можем да го направим. Ина4е днес беше забавно, отидохме на плаж(басейн), бебето беше много кротко, а аз бях най-после щастлива във водата. Откакто нана ме нау4и да прилагам снимки, не спирам да се гордея, 4е мога и сега пак ще си покажа уменията като ви сложа няколко снимки от днес  Flutter

# 3
  • Мнения: 2 959
...нау4и да прилагам снимки, не спирам да се гордея, 4е мога и сега пак ще си покажа уменията ...
Mystic, справила си се страхотно! С право се гордееш с наученото, Наничка е добра учителка! А съкровищата Ти са страхотни- и Лени и гальовният Тати.  HugТой как се казва? А Вие от колко време не сте ходили в БГ? newsm78

# 4
  • Мнения: 2 907
Моята по-добра половинка се казва Роберто. Преди да ме питаш защо Роберто и дали има нещо южно в него, ще ти кажа веднага,4е не. Майка му като е била бременна с него била гледала италиански филм и главният герой се казвал така. Даже ми е казвала, 4е този герой и бил много харесал и бил с къдрева коса  ooooh! А Роберто е единственият 4овек в тяхното семейство с такива къдрици  Simple Smile, вси4ки други са с прави коси.

В Бг ходим всяка година за по 2 седмици през лятото. За мен България е ваканция, не я свързвам с трудно и тягостно ежедневие. Тази година нямаше как да отидем понеже имаме малко бебе. Но като се замисля незнам как и догодина бихме отишли. Това ме плаши. Пък и то ме завладява отвътре - така ми се спи в моето легло там вкъщи, така ми се излиза в парка там, така ми се пие Загорка, излиза ми се на терасата, където ще мога да помириша манджите на целия блок, гледа ми се живота по улиците ( смесицата от забързани хора, седящи хора по баровете, шляещи бездомни ку4ета, продава4и на магазини, които вместо да работят седят на кафе пред магазина, хаос, български хаос ). В момента то4но този кипящ живот ми излиза пред о4ите, без да го казвам ирони4но. Оооооо, ще се разпла4а  Cry

# 5
  • Мнения: 1 860
 Здравейте, момичета!
 При нас обичайното ежедневие за събота и неделя. Вчера беше много горещо, днес буря  Crossing Arms Няма оправия.
 
Калида, обувки харесах на Bobux, намерих кой ги продава онлайн тук, но за люлката започнах да се чудя и да си мисля не е ли малък все още. А и да си призная честно никоя друга не ми харесва след онази, която пък всички разбрахме защо е толкова сладка. Blush За поканите дойде бележката за плащането и не знам защо не мога да платя онлайн, ще трябва да ходя утре до пощата, дано се пооправи времемто.

mystic , така си описала българската атмосфера, че чак на мен ми се прииска да се прибера до Бг, но сигрно няма да е скоро.  Tired А малката, няма да казвам, но ако някога го видя това дете на живо да знаеш, че ще я открадна. smile3516
 
 Весела и успешна седмица на всички и много, много целувки и прегръдки от нас. Hug Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 860
  Гери, чета си една моя стара тема и ако знаеш сега как съм се нахилила на това което си писала. GrinningЩе цитирам дано не се обидиш
Цитат
На мен собствената ми свекърва...от време на време ми задава въпроса как са родителите ми в Румъния???   

Пък после претенциите й са големи за всичко...

Научи ли жената в крайна сметка, че си българка? Joy

# 7
  • Мнения: 5 183
Здрасти и от мен!
Благодаря на Калида за пожеланията за един прекрасен слън4ев зимен ден. Наистина е такъв! Калида, може ли да ми пожелаеш още много такива?  newsm78 Crazy Много съм скромна, нали?  Sunglasses Wink
А Димитровден, както ти е писала Дидка, е на 26 Октомври. Моят съпруг е Димитър, та затова няма как да объркам, а на 6 Октомври е Св. Тома и тогава отбелязваме денят на Томи. Та така ... Октомври също имаме поводи за празнуване, но най-много са през декември в нашето семейство. Въобще, през зимата ...

Мистик, много сладка тази твоята буболе4ка!  Hug

Нана, не се предавай. Все ще намериш някоя люлка. Не може да няма...

Мариякара се загуби ... Може би ... дали ...?!  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 1 110
Добро утро моми4ета, набързо 4е отивам да се у4а да шофирам.

Мистик , аз Алекс4ето го метнах на самолета като бе6е на 3м и половина. Ако много си се затъжила  ска4айте на самолет4ето и аиде при нас  Hug Като са по-малки е много по-лесно. Сега направо ме изтощава 3 4аса полет.....

# 9
  • Мнения: 1 017
Добро утро, мили слънчЕвки  Hug

Много късно се прибрах сноЩи  Tired И днес ми се спииии..
ОбачЕ, момичЕта, този прекрасник от събота ме зареди за седмици  Hug НЕвероятен, просто нямам друга дума. Знам и много негативни неЩа за него, ама ги забравам на минутата, в която го чуя (и видя  Flutter)
ВечЕ е остарял, обачЕ като съблечЕ яке, и тинейджърките около мен луднаха (аз не  Mr. Green)
След целият купон, от скачане по пейки, и дране на гърла, вчера името си не можех да кажа. ИЗпя всичките парчЕта, които исках, само едно не знаех...Аз пък си намерихме места до сами сцената  Hug. Президентката на Финландия, ТАря беШе зад нас  Whistling Party
Оооооооооооох, пак ми се ходи  Grinning Sunglasses
Утре (като сложа снимките, Ели  Mr. Green) Ще разказвам оЩе...
Отдавна такава емоция не бях преживяла  Hug
ТА, КАлидка, не ме е напускало студентството, от 4 години вечЕ  Crazy Hug...И аз така, като Ели, на 32, обачЕ като ме питаШ за възраст ми идват 25...Първо се замислям, после отговарям  Grinning
Амейка, здрави ли сте??
МАриакара май... Hug Flutter
Дидка, снимките не са това, което са  Hug И аз си имам сума дефекти, ама се научих да не обръЩам внимание...(това с възрастта май  Mr. Green) Целулит...ами целулит, какво да правя сега...5 кг повечЕ от преди Гого...ами по женствени Ще бъдем, нали  Mr. Green? Истината е, чЕ тук ценностите ми наистина много се промениха. Грим не съм слагала никога (даже и на официалните партита ходя с по гланц и спирала...)В начАлото, когата работих и в София, и тук, имах 2 гардероба: снобски (Софийски) и тукаШен, удобен  Wink Софийски от миналата година вечЕ нямам  Hug Без да ти звучи като комплимент: хубава мама си ни ти, и изобЩо не си тормози главата с диети, кремчета и подобни (ниЩо лоШо в поддържането, прави го, ама не се тормози  Hug) И неЩо, което научИх напоследък: като си Щастлив, красотата сама искри от теб  Hug Heart Eyes За теб   bouquet  bouquet  bouquet , а за мъниците  Hug Heart Eyes Hug

Сладурки мили, не пиШа поименно на всички (Звезди, теб не мога да не те гуШна за "добро утро", де  Hug Heart Eyes), заЩото колегите са вечЕ тук, работата ми един куп отново  Tired, а пук кафенце оЩе не съм пила (оппа, чАй да кажа... newsm78)

По късничко пак Ще ви навестя  Hug
Мистик, няма да ти е мъчно. Ще видиШ, чЕ Ще се приберете следваЩата година... Hug ЗнаеШ ли аз какво се научих...да си предизвиквам хубавите неЩа да ми се случВат (не винаги успявам, де...), като си мисля, че Ще станат...Имам си много примери за това, ама много лична Ще стана  Flutter Hug Прекрасни сте и тримата на снимките ви. А на твоята чуствителна дуШичка дай малко мир...(чустваШ ли се положително заредена след спорт? на мен това най ми действаШе, в най трудните моменти от живота ми...)

ооооох, не мога да ви оставя значи  Hug

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

зелен, бял и мурсалски чАй с мед или кафява захар, чАбата сандвичи с моцарела, Бг кекс (на мама най лесната и най почитана рецепта)...и хайде, от мен да мине, и кафенце има (Илли еспрессо  Hug)

# 10
  • Мнения: 7 914
Добро утро и от мен....най- накрая да се добера спокойно до форума!
Първо лека  закусчица, допълнение към предпожената от мама Б:


После пожелания за Една невероятно лека, приятна , слънчева изпълнена с много положителни емоции седмица!  bouquet Hug


А сега  ще пиша по обстоен постинг Joy

# 11
  • Мнения: 11 306
Калида, хич не мързелувах неделята. Беше ми много концертно. Тамън се жалвах в немската тема, че умника направил програмата, не е предвидил адската жега, в която ще пеем. По-зле и от сауна беше - сцената затворена отвсякъде, грам ветрец не подухва и като капак бяха включили прожектори. Та добре си постопих мастните възглавнички Joy. Над 35 градуса беше по това време и се чудя как дойдоха луди да ни гледат  hahaha
Сега си грабвам от закуската на марсианката и бягам да уреждам документи за шофьорския курс, че да не карам вече нелегално по немските пътища Blush

# 12
  • Мнения: 7 914
Този weekend наистина беше изпълнен само с мързел... Даже на разходка не успяхме да излезем , понеже всеки един следобяд се изливаше като изведро по няколко ( един след друг) пороя .. а в къщи беше ужасна задуха... термометъра отчете най- ниската температура от 30.5 градуса.....постоянно като, че бяхме във ваната... Crazy ...Дано другата събота и неделя да не вали, че да отидем до близката горичка на разходка с Т&Р...


mama B ,
 още докато разказваше и аз се  Mr. Green .. веднага си спомних моите собствени вълнения и емоции... така , че въпреки натоварената ти работа очаквам да си  Mr. Green цяла седмица  Hug  bouquet
Цитат
снимките не са това, което са   И аз си имам сума дефекти, ама се научих да не обръЩам внимание...(това с възрастта май  ) Целулит...ами целулит, какво да правя сега...5 кг повечЕ от преди Гого...ами по женствени Ще бъдем, нали  ? Истината е, чЕ тук ценностите ми наистина много се промениха. Грим не съм слагала никога (даже и на официалните партита ходя с по гланц и спирала...)
Сорри, че цитирам думи , които не са отправени към мен.. но колко истина има в тях! Hug
Особено за снимките...пък и да добавя...човек като започне да не се харесва с времето се научава как да застане по начин, по който да прикрие някои друг дефект ... Rolling Eyes
А за грима... Joy аз също... никога не ползвам грим...само спирала ( винаги) и понякога ( като не забравя) слагам по някой гланц Hug Crazy
Мама Б една сърдечна Hug Heart Eyes и ...мммм.. поне една  hug
 Hug  love001  love001


mystic ,
 да ти кажа аз се осъзнах , че носталгията най- вече ме обвзема, ако си мисля, че скоро няма да се прибера в България... ако да речем в момента не е най- подходящия финансов момент или.. някаква друга причина( например първата година 2002 беше невъзможно да се прибера зима....нямаше нито един самолет Амстердам - Варна , трябваше през София и после  с автобус  ooooh!)... и това Ограничение на избора ме  Crazy Twisted Evil ...Недай да си мислиш, че малката красавица е причина да не отидете.. толкова ще и се радват всички там...наслаждавай се сега на емоциите с нея.. а България винаги ще ни чака  Hug  bouquet
 Не мога да се нанагледам на малката кукла... така че продължавай да ни радваш със снимки! Hug
Дали наистина докато си бременна, имаш силата да предизвикваш някакви промени в детето си? newsm78

nana_cool ,
 много съм разсеяна кога е РД на малкия бонбон? newsm78

Maika ,
 как е Томи оздравя ли напълно? newsm78 Hug
А как е работа.. май нищо не си ни споменала за нея откакто  я почна! Hug  bouquet

kariluis
,  сега се сещам като си карах шофьорския, преди да дойда тук... и във Варна имаме точно 2 кръгови движения и то огромни могат да се разминат 2 коли една до друга.... а тук за да си стигна само до вкъщи имам 5 ( за около километър и половина- два  Joy ) Joy
Между другото от тукашните курсове се научих да карам, не от българските! Rolling Eyes Ти караш ли кола или наистина сега се учиш? newsm78

Вечерница ,
смей се смей се ти...бях чела някъде , че от околконите планети само Марс била подходяща за  живот! Crazy hahaha
А защо не чакаш да влезем в ЕС и тогава няма нужда да оправяш документи... или каква изобщо е работата с книжката ти? newsm78  bouquet

# 13
  • Мнения: 11 306


Вечерница ,
смей се смей се ти...бях чела някъде , че от околконите планети само Марс била подходяща за  живот! Crazy hahaha
А защо не чакаш да влезем в ЕС и тогава няма нужда да оправяш документи... или каква изобщо е работата с книжката ти? newsm78  bouquet
Марсианке,   Winkхич и не се смея. Това за Марс го знам.
Няма как да чакам да влезем в ЕС, защото едно,че е небъдна работа (т.е. не се знае срока) и второ, самото изваждане на книжката в България, след като съм имала вече разрешение за пребиваване, е закононарушение. Ама пусто не проверих преди това нещата. Затова сега карам курса като начинаещ  hahaha, защото ако искам да ми я признаят, ще трябва да платя солена глоба за неправомерно управление на МПС по немските пътеки Mr. Green

# 14
  • Мнения: 7 914
Вечерница ,
 така ли?
 Ние имаме тук 3 месеца право да си караме с българските и после ако искаш  да караш трябва да вадиш холандска... но мен ме късаха 3 пъти ( #Crazy) като първия път причината беше, че на един сфетофар.. бях с иключена скорост ooooh! Joy Crazy...но както и да е...
Та мисълта ми беше, че аз имам и холандска и българска...и след ЕС.. коя ще е по валидна не знам.. или която ми кефне нея ще давам  Joy!
Представяш ли си след години да продават билети за Марс... ей така като за екзотична екскурзия  Joy

 Hug  bouquet Планетите хоби ли са ти? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт