А помагате ли на съпругите си за децата и как точно?

  • 3 732
  • 56
  •   1
Отговори
А помагате ли на съпругите си за децата и как точно? Какво е участието ви при възпитанието и отглеждането на децата? newsm78

# 1
  • Мнения: 13 512
Е хаъде,отговорете ,де.... в другите теми  съпругите ви не спират да ви хвалят кой колко много помага,само дето не сте започнали и да кърмите вече...а тук- никой! Не бъдете толкова скромни Laughing

# 2
  • Мнения: 1 451
Ами последните почти три месеца се гледаме само двамата с големия син. Та мисля това отговаря на въпроса дали и как помагам  Wink

# 3
  • Мнения: 677
щях да отговоря-да,много помагам!обаче попитах и отговора беше-"моля...ти да помагаш?!" и т.н. за това ще отговоря много точно с какво помагам- понякога правя млякото и понякога я храня,винаги правя водата за къпане,играя си много с нея,извеждам я и много я забавлявам...толкова от мен.май не е много-поне според мама,която прави всичко останало...

# 4
  • Мнения: 1 047
През зимата водя и вземам децата от ясла и градина.Сега водя едното,а вземам двете.Играем си на площадката след това.Вечер ги къпя,обличам едното и слагам да спят.Хранят се сами,а голямата и до тоалетната ходи сама.
За възпитанието държа много.Как точно не мога да отговоря с две-три думи.
Лелее,колко малко помагам.......... Embarassed

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
През зимата водя и вземам децата от ясла и градина.Сега водя едното,а вземам двете.Играем си на площадката след това.Вечер ги къпя,обличам едното и слагам да спят.Хранят се сами,а голямата и до тоалетната ходи сама.
За възпитанието държа много.Как точно не мога да отговоря с две-три думи.
Лелее,колко малко помагам.......... Embarassed

 smile3501

# 6
  • София
  • Мнения: 4 493
И само толкова ли татковци - помощници има тук  newsm78
или останалите са толкова заети с децата си, че не смогват да пишат  newsm78

# 7
  • Мнения: 4 473
Лелее,колко малко помагам.......... Embarassed

Евала, че си го признаваш поне. Peace
От устата на моята половинка такива дума посмъртно не биха излязли. ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
...останалите са толкова заети с децата си, че не смогват да пишат  newsm78

Това ще да е причината  Grinning

# 9
  • Мнения: 643
Темата ми напомни една случка, когато малкия се роди, и дойде батко ми с двете си вече големи деца и съпругата си да го видят. Та кака ми като всички жени естествено, като видя бебето вика
 - Пешо дай да си направим едно бебе, какво ще кажеш.
 А той
  - Добре бе няма проблеми, то на мене къпането, преубуването, разхождането, храненето не ми тежат, ама няма да го водя аз на детска градина, че 9 години само това правих, и на 8 март все аз ходих, та вече съм ги надраснал тези неща. Joy
 Та явно дооооооооооооооооста е помагал човечеца.

# 10
  • Мнения: 1 047
Лелее,колко малко помагам.......... Embarassed

Евала, че си го признаваш поне. Peace
От устата на моята половинка такива дума посмъртно не биха излязли. ooooh!
Може криво да ходим-но поне право да говорим.

# 11
  • Мнения: 1 722
Моят мъж принципно ми помага с домакинството, обаче ела го накарай да смени един наакан памперс - по скоро ще се "самообеси". Предпочита за измие чиниите вместо да гледа през това враме детето, та аз да ги измия  Close. Та така ... Иначе заедно къпем детето - той ми приготвя водата, после оправя поразиите в банята. Понякога надвечер го извежда на разходка с количката, та аз да си свърша нещо. А, в единични случаи го е приспивал с люшкане /щото само на гърда заспива, пък аз съм била по работа/. И като е отпуска ходи с колата да ми взима храната от кухнята и да ми пазарува памперси и кърпи.

# 12
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Сама си мия чиниите,сама си гледам и детето.Мъжът ми в квартала не го знаят,че е баща на това дете.Той количка не е бутал,не е и ходил до нея.В неделя за първи път я заведе в парка за 20мин.Памперс не е сменял.Като излизаме със скъпия на вън винаги иска да караме детето при майка ми,та така.

# 13
  • Мнения: 8 505
Как точно помага?-каквото прявя аз с нея,прави го и той.Рядко ги пускам навън само двамата,обичам да излизаме семейно.
Е,помощта е само в почивните му дни,обикновено се прибира след като е заспала вечерта Confused

# 14
  • Мнения: 1 364
Отново започнаха да отговарят майките, вместо бащите!

Общи условия

Активация на акаунт