Kак минава неделният ви ден?

  • 3 313
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Здравейте, мами и татковци Simple Smile Как минават почивните ви дни? Правихте ли нещо запомнящо се или просто си почивахте?  bowuu

# 1
  • Мнения: 5 790
На работа съм, така че въобще не съм почивала.

# 2
  • Мнения: 3 537
Пих кафе с мъжо и той отиде да работи.Ходих с 2 щерки и майка ми до парка и на връщане си пазарих.Прибрах се в 12часа,обядвахме,малката легна да спи,каката чете в другата стая книга,а аз готвя и естествено съм на компа. Mr. GreenЧакам мъжо да си дойде и към 7 часа ще излизаме на бира и цаца.Това е! Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Сутринта чистихме, после ходихме на заведение с детски кът и като се прибрахме сложих Калина да спи, а аз съответно се позиционирах на компютъра и така...

# 4
  • Мнения: 6 155
Ходихме в зоопарка.... да ни видят маймуните  Laughing

# 5
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Сутрин ставаме обикновенно много рано. Пия кафе, закусваме с Ивчо, до обяд си играем, чистя, готвя. Следобяд съм на работа. Вечер, когато се прибера - пак отново - вечеря, къпане, малко чистене, гледане на телевизия... Това е всяка неделя...

# 6
  • Мнения: 2 047
  Цял ден сън  - малко скучно, но това е от което имах нужда.

# 7
  • Мнения: 191
Пихме кафе,направих закуска на малкия и айде на плаж.Сега ще направя салатата,ще извикам мъж ми,че е пред блока и сядаме на ракийка на терасата вечеряме и по леглата.Една неделя в месеца почивам така че гледам да е пълен релакс. newsm10

# 8
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Различни са.
Днес Георги беше на работа, Сиси отиде с баща си на плаж и още ги няма а аз цял ден лежах и за 2 стотинки работа не свърших. Сега се чудя какво ще се вечеря... Thinking

# 9
  • Мнения: 1 860
 Едно и също всяка седмица, но за това пък не ми омръзва. Излежаване до късно, после игра с Габриелски, малко гости или ние ходим или някой се сеща за нас, готвене, гледане на ТВ и по леглата. Пълна идилия ми е неделният ден. В събота е почти същото с тази разлика, че пазаруваме за семицата и ако е хубаво времето пием кафенце на единствената сладкарница, която изкарва масички на вън.  Whistling

# 10
  • София
  • Мнения: 4 865
след като вчера двамката лъснахме къщата, днес цял ден разпускаме. четохме, гледахме телевизия, пихме плодови шейкове. метнахме се на мотора и отидохме да хапнем навън... сега пак дремем из стаите... после ще ядем диня за вечеря и ще гледаме филми...
ей такива прозаични неща заемат последния ни уикенд у дома без децата (всъщност втори за последните 6 седмици, през другото време все си намирахме маршрут извън софия за почивните дни)

# 11
  • Мнения: 2 818
Различно минават. Днес се качихме до Черни връх Peace

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Почивка + готвене+ четене.

Чистенето ще го оставя за утре ...

# 13
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Като всеки друг ден Rolling Eyes Чистене, готвене, пране, уффффф #Crazy

# 14
  • Мнения: 130
Закуска,плаж,обяд,следобеден сън,пазарене,готвене-предстои вечеря,мотане и сън.А утре за съжаление на работа.Определено повече обичам съботата. newsm03

Общи условия

Активация на акаунт