Има ли майки от Благоевград, които желаят да помогнат ...

  • 498
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 248
Дани от Дома за отглеждане и възпитание на деца лишени от родителски грижи - с. Доганово тези дни беше на кандидат-студентски изпит в Благоевград. Писала е и по темата и теста е направила ... резултати още нямаме, но тъй като тя е кръгъл сирак, достатъчно е да има над 3 и е вътре! Party Освен това тя е много старателна и нахъсана, така че сме убедени, че се е справила добре! Peace
Директорът на дома г-н Дунчев е уговорил общежитието с директорката там.

Молбата ни е, ако има някоя майка от Благоевград, която да иска да ни съдейства, да й помогне докато се установи и свикне с града ... за нея това е ново и съвсем непознато място. Искам само да подчертая, че ангажиментът не е финансов!!! Ние ще се погрижим да й осигурим всичко необходимо.

Искам сърдечно да благодаря на Ерика за тестовете, които ми изпрати, също така и на Кики29 за безплатните уроци, с които помогна! Момичета, наистина много ви благодаря! Hug  bouquet

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Супер, радвам се и стискам палци на момичето. Не съм от Благоевград, обаче

# 2
  • Мнения: 6 167
Здравей,
След, като Дани ще има общежитие й остава да създаде контакти и нови приятелства с връстници в Благоевград.
В БЧК имат страшно много доброволци-младежи, които ще подадат ръка на Дани и ще направят прехода й към града по-лесен. Добоволците имат сбирки в сградата на БЧК , организират си какво ли не - мисля, че за Дани е добра среда.
Освен това младежите-доброволци познават децата от Доганово, тоест по всяка вероятност се познават дори с Дани ( мисля, че работят по проекти там)
Официалните координати на БЧК са:


Надежда Рачева
директор
Областен съвет на БЧК

тел.: (073) 885094
факс: (073) 881455
Ул. "Тодор Александров" 44
Благоевград 2700
E-mail: blagoevgrad@redcross.bg

ако варианта ти допада, пиши ми на лични, ще направя връзка и конкретно с младежи от Благоевград и ще ти дам по-лични координати на младежки червен кръст там.

 Peace

# 3
  • Мнения: 3 248
Лени, идеята ти ми допада много, но първо мисля да я споделя с директора на дома, въпреки че той ме упълномощи аз да се оправям с този въпрос!
Така че дай ми малко време ... може би няколко часа, за да се свържа с директора (имам още няколко неща за дома, които трябва да свърша преди да му звънна) и ще ти пиша допълнително! Peace

Мерси ... и на теб, и на Франзела Злобела! Hug  bouquet

# 4
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Въпреки че лятото често отсъстваме от града ще се радвам да и помогна с каквото мога.  bouquet

# 5
  • Мнения: 3 248
Въпреки че лятото често отсъстваме от града ще се радвам да и помогна с каквото мога.  bouquet


Страхотно! Не знам какво е разписанието на тамошния университет, но предполагам, че ще имаме нужда от помощ чак след средата на септември! Peace

Искаш ли да си разменим координати на лични?! Hug

Общи условия

Активация на акаунт