Видяхте ли списъка с великите българи

  • 2 095
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Хей здравейте видяхте ли списъка с великите българи http://www.velikite.bg/index.php?p=4&id=12 в него влизат "велики българи" за които нищо не съм чувала и други такива като Азис Ахмед Доган или Митьо Пищова/че кой не знае кой е Митьо Пищова и колко кифтета кибапчита и фафли е раздал на народа #Crazy а какво мислите вие  Simple Smile

# 1
  • UK
  • Мнения: 3 959
От самото си начало тази идея ми се вижда твърде простовата. Като гледам сега част от присъстващите, ми се вижда още по тъпо.

# 2
  • Мнения: 3 098
Азис,Анелия,Волен Сидеров.....
Това ли са великите,с какво са допринесли,какво са оставили? newsm12

# 3
  • Мнения: 495
ужас, че то по-добре нас да бяха сложили
ако не друго, поне по едно дете сме родили

# 4
  • Мнения: 300
Не знам кой пуска гласове за определяне на списъкът за велики българи  newsm78 , но имам чувството че са тинейджъри. Не че имам нещо против и те да дадат своя глас , но друго обяснение за попадането в този списък на Азис, Анелия и др. нямам.
 Ако това са ни великите българи бог да ни е на помощ.   Cry

# 5
  • Мнения: 8 458
Озадачена съм от този списък.

# 6
  • Мнения: 1 080
Положението е  Shocked

# 7
  • Мнения: 612
Тази идея се изроди.  Tired

# 8
  • Мнения: 42
Абе ,че пее хубаво пее Азис ... Но велик българин smile3511 newsm61 smile3511.Недопустимо е сравнението между него и Васил Левски ,Христо Ботев...Да не говорим за Пищова smile3514.Просто нямам думи да изразя раочарованието си от това гласуване newsm11

# 9
  • Мнения: 545
da ste chuwali neshto sys sms glasuwane w bylgaria da ne e izrodeno?

edi

# 10
  • Мнения: 1 002
da ste chuwali neshto sys sms glasuwane w bylgaria da ne e izrodeno?

edi
да , бе , ега ти , и Стоичков не успя да стане футболист на БЪлгария за 20 век

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 23 604
Списъкът е един път Laughing ГолЕм смЕх. Ама ако Азис влезе в челната десятка..... велико унижение за ВЕЛИКИТЕ българи.

# 12
  • Мнения: 1 629
Преди малко по К1 коментираха в някакво безумно предаване Великите българи. Оказа се, че не само в България се получава това с футболистите и певиците, редом с държавници и просветители. Просто идеята е толкоз куха, че като пратиш sms ти връща ехо 'набута се, набута се...'

# 13
  • Мнения: 822
Не мога да разбера,защо поне не са формулирали въпроса по друг начин:Кои са най-популярните българи или с най-голям принос...Нещо такова.
Така инициативата се превръща в подигравка към определени идеали,ценности или личности...Не бих гласувала изобщо.Смешно и унизително.

# 14
  • Мнения: 1 107
Списъкът изобщо не ме изненадва, за съжаление. Идеята изначално е тъпа, подобни инициативи в цял свят са го доказали вече.

Общи условия

Активация на акаунт