колики на кърмено бебе

  • 736
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 229
имаме много силни колики от около три седмици особенно вечер искам да кажа ,че сме доста едрички 7200гр. 65см. на кърма сме и 1-2 пъти на ден давам АМ на NAN защото мислех че не му стига кърмата, не знам какви храни да избягвам, но и след АМ вечер пак има колики акаме 1-2 пъти на ден спим 2-3 пъти по около 1час а вечер от 10-5ч. през останалото време свива кречета и реве със сълзи и много силно трудно мога да му отвлека вниманието с игри,  и само го нося през корема и го масажирам само така заспивал пробвах с чая на хип и еспумизан , но ефекта не беше голям дали не му стига храната или е нещо друго.

# 1
  • Мнения: 653
описаното доста прилича на колики
ние се борим с тях със Саб Симплекс, но за всяко бебе е индивидуално
на колко месеца е детенце?

# 2
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
И ние бяхме със силни колики , еспумизан не помагаше , Саб симплекс - да. Но до към началото на четвъртя месец минаха. А вие сте вече там , така че скоро ще се отървете!

# 3
  • София
  • Мнения: 4 146
На мен ми казаха, че до края на 3-тия месец обикновенно минават.
От форума и от брат ми разбрах, че infacol-а много помага за колики. Ако искаш опитай - това е английско лекарство за бебета. Дава се преди всяко кърмене. Във форума "продавам" се продават 5 опаковки по 8 лева. Пробвай с една.
На нас ни помогна. Големия ми син имаше много силни колики, а дребосъка почти не.
Сега се надявам да са свършили напълно, защото ми свърши лекарството и още не съм получила ново.

# 4
  • Мнения: 601
    Прилича ми на колики,но ти най-добре можеш да прецениш.
    Давай му винаги,ама винаги преди кърмене еспумизана(около25 капки)иначе няма ефект.На Симеон така му минаха.

Общи условия

Активация на акаунт