каните BRITA

  • 7 030
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 584
да знаете къде се продават и някаква цена, че в сайта им не пише а една позната иска да си вземе, помагайте с инфо че е спешно ( не разбрах защо е толкова спешно де)

# 1
  • Мнения: 1 210
Ами има ги в аптеките. В зависимост от вместимостта са между 40 и 60 лв. Последно взимах за подарък от аптеки Гален (за съжаление не беше най-голямата).
Има ги и в ХИТ.
Един филтър струва 10 лв, ако си вземеш 3 - около 9.

# 2
  • Мнения: 2 584
много благодаря за бързия отговор, сега ще и се обадя, какво толкова има харесват на тези кани newsm78, аз ли нещо не усетих разликата пробвала съм ги защото мислех да си взема, имам проблеми с бъбреците ама не видях съществена разлика

# 3
  • Мнения: 1 210
Има огромна разлика. Вкусът е много по-различен. Достатъчно е да ти махне миризмата на хлор от чешмяната и вода. А прави и много други неща. Маха йоните на тежките метали и т.н. ит.н.

Ама ме мързи да обяснявам. Нашата кана е вече на 5 години. Не е мръднала. Само такава вода пием. Дребосъка също (само когато сме навън му купуваме минерална). Като беше бебе и готвехме само с вода минала през каната.

# 4
  • Мнения: 565
В Метро има и май цените са по-нормални Peace

# 5
  • Мнения: 2 584
ми не знам да си взема ли и  аз такава, а филтъра на колко време се сменя, аз пия минерална и на малката давам, а и нашата от чешмата не мирише на хлор, хубава е, ще видя колко са в метро ама не знам кога ще се дотътря до там, ако някои е ходил скоро време да даде инфо за цена

# 6
  • Мнения: 1 210
Ами слушала съм какво ли не. 200 литра или 2 месеца. Ама сега гледам на сайта пише 4 седмици.
Истината е, че вкусът на водата става кисел когато си замине филтъра - просто няма как да сбъркаш.

Ако си купуваш - вземи си от тези, които побират 2,6 литра. Другите са много малки и ти се струва, че непрекъснато наливаш.

# 7
  • Мнения: 5 790
В Била ги има, около 30-40 лв са, филтърът е 9.99. Ние я купихме от "Произведено в България", бяха по-евтини тогава. Използваме си я и за нас и за Виктория. Тогава ни обясниха, че филтърът се използва за около 200 литра вода или 2 месеца.

# 8
  • Мнения: 5 026
 Ние си купихме за 56лв(най-голямата като обем и е последен модел).Вървеше с 2 филтъра(единия е подарък).Има индикатор за смяна на филтъра.Но мога да дам инфо  къде се продават само за Плевен-на 2 етаж на Дом на книгата.Доволни сме!

# 9
  • Мнения: 4 970
Вчера ги видях в Пикадили.Няколко модела и разли4ни по вместимост,външен вид,опции и цени.АЗ оба4е все още се 4удя дали да купя такава заради бебка Rolling EyesАз пия само минерална вода ,а на беба не знам каква да давам.Малко ми е странно- за нас- минерална,за нея- гадната 4ешмяна Confused

# 10
  • Мнения: 2 584
  bouquet Hug за вас момичета, обичам го този форум и вас, Пикадили ми е по близо ще ги видя тези кани, в продавам има една кана за 10лв. ама е запазена и няма шанс да я взема

# 11
  • Мнения: 2 784
А каква е разликата между отделните модели? Защото гледам, че за една и съща вместимост цената варира с около 10-15 лева.

# 12
  • Мнения: 1 210
Цвят, пластмаса, индикатор за смяна на филтъра - това са разликите.

# 13
# 14
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Днес получихме новия каталог на Метро и в него има такава кана :Филтрираща кана АЛУНА-КАЛЕНДАР  на BRITA с подарък 6 филтри цената е 41.99лв без ддс./преписах дословно от брошурата/

Общи условия

Активация на акаунт