Използване на студ за контролиране на теглото

  • 1 050
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
Искам да споделя с вас какви интересни /и полезни,надявам се/ съвети открих в  книгата на Д-р Пиер Дюкан:

1. Яжте студени храни  винаги,когато е възможно.Когато консумирате студена храна, организмът не може да я използва и да я остави да премине в кръвта,преди даа е повишил температурата и до вътрешната температура на тялото.Тази операция не само ви коства калории, но и забавя храносмилането,усвояването и оттам- огладняването.
2.Пийте студени напитки
Когато човек изпие 2л. вода от хладилника с температура 4С,той рано или късно ще я изхвърли като урина ,загрята до 37С.За да увеличи с 33 С температурата на тази вода,организмът му ще трябва да изгори 60 калории.
3.Смучете лед
Ако изсмуквате по 5-6 на ден, ще изразходате около 60 калории.
4. Обливайте се с хладка вода
Останете под душа 2 минути.Така организма ви ше изразходи 100 калории, за да предотврати охлаждането на тялото, а това е калорийният еквивалент на 3 км. ходене пеш.Такива душове имат най-голям ефект върху онези части на тялото,които са най-много захранвани с топла кръв- подмишниците,слабините,врата и гърдите.Не мокрете косите си, нито гърба си-хем е неприятно,хем е безсмислено.
5. Избягвайте претоплените помщения
Температура от 25С през зимата усилва предположението кум напълняване. Намаляването на тази температура с 3 С, принуждава тялото да изгори 100 калории.
6.Обличайте се по-леко

# 1
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Това ми е познато. Някои неща изглеждат наистина логично. Въпреки, че някои от изброените са неприятни и могат да доведат до неприятни последици. Затова пробвайте и вижте как ще ви подейства.  newsm10

# 2
  • Мнения: 5 313
Само да не се простудим от този контрол над теглото. Crazy

# 3
  • Мнения: 3 360
Ееееех,ако от това ще отслабна Rolling Eyes...ще се преместя в хладилника на квартира Joy
Знае ли човек-може и да действа?!

# 4
  • Мнения: 13 512
Ееееех,ако от това ще отслабна Rolling Eyes...ще се преместя в хладилника на квартира Joy
Знае ли човек-може и да действа?!
Аз съм сложила климатика в спалнята на 16С.Ако утре се събудя и  ръцете ми не са вкочанени,ще ви пиша колко съм свалила Laughing

# 5
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Бях чела някъде, че хапването на кисели ябълки има подобно действие, защото организма изразходва повече калории при обработката на продукта, отколкото приема.

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Аз съм сложила климатика в спалнята на 16С.Ако утре се събудя и  ръцете ми не са вкочанени,ще ви пиша колко съм свалила Laughing
Хе-хе.  hahahaЗа това ти пожелавам успех, но по-добре си сложи някое одеялце  Laughingхихи

# 7
  • Мнения: 6 039
Ееееех,ако от това ще отслабна Rolling Eyes...ще се преместя в хладилника на квартира Joy
Знае ли човек-може и да действа?!
Аз съм сложила климатика в спалнята на 16С.Ако утре се събудя и  ръцете ми не са вкочанени,ще ви пиша колко съм свалила Laughing

Ти за бяла смърт чувала ли си. Joy Ако утре шаваш, отиди в Метро, в хладилните камери, там е -4С, стой докато затворят магазина. Joy Joy

# 8
  • Мнения: 13 512
Ееееех,ако от това ще отслабна Rolling Eyes...ще се преместя в хладилника на квартира Joy
Знае ли човек-може и да действа?!
Аз съм сложила климатика в спалнята на 16С.Ако утре се събудя и  ръцете ми не са вкочанени,ще ви пиша колко съм свалила Laughing

Ти за бяла смърт чувала ли си. Joy Ако утре шаваш, отиди в Метро, в хладилните камери, там е -4С, той докато затворят магазина. Joy Joy
Винаги съм знаела,че мога да разчитам на теб за подкрепа,блага дума и мъдър съвет! Много ти благодаря,утре ще отида там от сутринта-да попитам дали няма да ме вземат направо на работа - в отдела за охладени телеса .....ъъъъъъ. меса,де!

# 9
# 10
  • Мнения: 13 512
Страшна злобарка,ееееееееееееееееееееееееееей...нямаш равна!Считай,че съм се разписала в темата"Кой от форума ви е противен"!

# 11
  • Мнения: 6 039
Дай Боже всекиму!!!


# 12
  • Мнения: 13 512
Оспами ли  ми хубавичко темата?! А имаше интересно инфо, но явно страстта към публикуването на снимки у теб надделява над разума!

# 13
  • Мнения: 6 039
Темата е страхотна, Hug
 ама направо не мога да намеря думи #Crazy да пиша и затова се изразявам чрез снимки. Не съм я оспамила. Naughty Отговарям само по темата. bowuu

# 14
  • Мнения: 46 436
Malenna, действаааа  hahaha


Общи условия

Активация на акаунт