Откъде в София пердета за детската стая или плат за тях?

  • 4 193
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 394
Идеи?

Да са качествени и български, не ми трябват никакви западни скъпотии, тука ги има достатъчно, а дизаина им обикновено е един и същ!
Има и хубави,но са безумно скъпи! ooooh!

Стаята на Стела е решена в бяло и кремаво, тук таме златно (листа на гардероба) Heart Eyes

мерси предварително на всички  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 394
след като няма кой да ми отговори, ще търся в Домко и мосю бриколаж Rolling Eyes Добре ли е?

# 2
  • София
  • Мнения: 2 623
Мисля, че Бриколаж е добра идея  Hug Провери и в Пракрикер мисля, че и там съм виждала Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 394
Мисля, че Бриколаж е добра идея  Hug Провери и в Пракрикер мисля, че и там %F

# 4
  • Мнения: 8 451
Има една мебелна къща преди Люлинския тунел вдясно,но не помня името. newsm78

# 5
  • Мнения: 588
Най - много детски пердета съм виждала в Илиянци.

Има три-четири магазина, които са само за пердета, има страхотни десени.
Внасят ги от Азия. Абе циганета са тези дето ги продават, ама пердетата са много прилични, за всеки вкус има, голямо разнообразие.

Може да провериш, има най - много от във всеки магазин, който съм обиколила, все ще си харесаш десен  Peace

# 6
  • Мнения: 8 451
Сетих се.Малко след Руски паметник /около 20-30 метра/ вдясно има магазин за  пердета и дамаски.Мисля,че се пада на Ботев/ако нещо не бъркам/.

# 7
  • София
  • Мнения: 478
Пробвай по "Екзарх Йосиф" близо до Женския пазар, има магазинчета точно с пердета, завеси и платове на добри цени

# 8
  • Мнения: 2 672
в Практикер със сигурност. Но дали са бг - не знам newsm78

# 9
  • софия
  • Мнения: 432
Има една мебелна къща преди Люлинския тунел вдясно,но не помня името. newsm78
ако не се лъжа " лабиринт". в бриколажа има много интересни мотиви, но за бг и цени нямам идея

# 10
  • Мнения: 1 756
Домко също имат, но цените в Бриколаж за у4удващо по ниски и по евтини са консумативите и услугата шев Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 8 272
Пробвай по "Екзарх Йосиф" близо до Женския пазар, има магазинчета точно с пердета, завеси и платове на добри цени
Да и на Пиротска има няколко магазина.
Масово пердетата не са български, а турски, ...внос от Дубай.

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
1. Барби като;
- русалка
- балерина
- бедното момиче
2. Патока Дъфи или Гуфи...

Ако това ти се нрави, ще ти кажа и къде го има.

# 13
  • Мнения: 213
В комо също има избор, а са по-евтини от бриколаж.

# 14
  • Мнения: 1 146
На "Екз. Йосиф" (не знам точно кой номер е, но е доста близо до пазара), има един базар на 2 етажа. Там доста пердета съм виждала!

Общи условия

Активация на акаунт