Кв. Яворов - знаете ли частни детски градини?

  • 1 471
  • 4
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 123
Здравейте!

Живот и здраве скоро ни предстои преместване в кв. Яворов.
Подали сме молба за детска градина на щерката, но напливът е голям, както навсякъде и не се знае дали ще ни огрее.
Не познавам частните детски градини в района и околностите (Иван Асен, Орлов мост, Военна академия) и ще съм ви благодарна, ако знаете да ме ориентирате.
Искам да съм подготвена.

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ние живеем на  "Иван Асен". Наоколо няма частна детска градина. Преди няколко години там беше "Увекинд", но се преместиха. Моят син ходи в "Магнолия", на ул. "Мизия" - пресечка на "Иван Асен".   

# 2
  • Мнения: 3 153
Ние живеем в Яворов и мога да потвърдя, че няма частна градина в района. Аз мисля да запиша Иво в Мечо Пух или в една (не знам как се казва), на Сан Стефано срещу докторската градинка.
Къде ще се местите там, може да сме съседи:)

# 3
  • Мнения: 3 740
И ние сме в Яворов. Камен ходеше в градината на Хемус, забравих й номера. Не беше кой знае какво, но явно зависи от госпожите. Има градина и на Коперник, по-далече е, но като че ли е по-добре, поне Сашко и Бобо се чувстваха добре там. Племеницата ми беше в градината зад 12-то у-ще, но никак не бяха доволни.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 123
Благодаря ви! Grinning

Ще се местим на една крачка от детската градина, която се води на алея 2 (има някакво име но го забравих).Там сме подали молба, та да ми е по-лесно да взимаме каката с бебочето.
Значи, ако вариантът е "частна" трябва да е по-далеч.
Да взема и в тази на "Мизия" да подам ... newsm78
Ще го мислим!
 

Общи условия

Активация на акаунт