Мами в арабски страни-7

  • 23 587
  • 289
  •   1
Отговори
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
нова теми4ка за вси4ки, които живеят в страните на приказките!

Последна редакция: пт, 21 юли 2006, 18:55 от marsy

# 1
  • у нас
  • Мнения: 660
ELIPЗдравейте милички Hug
Радвам се,че отново съм сред вас.Доста сте изписали,даже нова темичка сте подхванали Peace.Аз до сега писах,писах и нета ми заби и всичко отиде по дяволите.
Първо да честитя на ELIP
ELIP,честит ви малък мъж.Да ви е жив и здрав.Много щастливо детство му пожелавам и късмет в живота.
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ИЛИЯС
Милички няма да рискувам пак да пиша един час и пак да ми се затрие постинга,за това ще копирам разказа за раждането на малката Кари от темата на Августинките.Съжалявам,че ще се повтарям,но днес или нета е кофти или сайта нещо не е както трябва,защото много трудно влязох.
От сряда сме си вкъщи с малката кукла.Таткото е на седмото небе,макар че се тръшкаше за мъжко,сега само като я види как спинка сладко и се подмокря от щастие.Цял ден вися над нея с камерата,после и с телефона правеше клипчета.Тя душицата не мърда изобщо,много и се спи,а такото снима ли снима.
Ето и как мина при мен раждането.---
Както вече бях писала,от първото раждане имам само хубави спомени,а сега от второто са още по-хубави и мили.Не очаквах,че всичко ще мине толкова леко,бързо и бепроблемно.Цялата работа продължи 2 часа,като същинското раждане в залата беше само за 10 минути.Кари се роди на петия напън.
Както последно бях писала тук,в събота бях на запис на тоновете.Всичко беше наред,само че разкритието ми беше напреднало с около 0,5см.Същия ден се чувствах много добре,без контракции и болки(за разлика от предния,когато вече си мислех,че раждам) и реших да пусна бабата за ден-два в домашен отпуск.От Родилния дам я закарах на автогарата и с каката се прибрахме вкъщи.Таткото беше извън града,както всеки ден.Към 11 часа започнаха болезнени кантракции,които бързо бързо станаха през 3-4 минути.Засичах ги около 2 часа и половина,с надеждата да се разредят и това да е поредната фалшива тревога.Изпих поредната шепа хапчета и чаках,но вместо да се разредят,те сатанаха на 2-3 минути.Алиса спеше.Аз станах изкъпах се и се обадих на кумовете ни да ме закарат до болницата(не че не можех и да се самозакарам,но Алиса трябваше да остане при някага,докато си дойде таткото(той все още нищо не знаеше).При прегледа се установи,че вече съм с 4 см разкритие.Моя доктор веднага се обади на анестезиолога и започнаха да ми оформят документите за приемане.Чак тогава се обадих на таткото и на бабата,че оставам в болницата за раждане.Не исках пак да вдигна цялата фамилия на балон,а да се окаже отново фалшива тревога.Докато ги попълнят анестезиолога беше дошъл и по разпореждане на моя лекар първо ми поставха епидуралната,изчакаха я да подейства и чак след това ми пуснаха системата за засилване на контракциите.Така ме спестиха всякакви болки.Гадната клизма също ми беше спестена,за което съм много благодарна.Така си полежах около час и половина в предзала,дори моята приятелка Валентин,която ви е информирала за раждането на Кари влезе при мен в предзала за около 2-3 минутки.След това ми разказваше,че като ме видяла как съм се разположила на леглото,съм изглеждала така все едно не съм там за раждане,а съм се била излегнала като на плажа хахахахахахаха.
В 15,15 часа ми беше поставена упойката и след 5 напъна в 17,10часа се роди моята малка принцеса,без шевове,болки или каквото и да било друго.Дай Боже всекиму такова раждане
Ами така на кратко приключи моята бременност,която за разлика от раждането беше доста тежка,особено последната седмица .Аз не пишех с подробности тук,за да не ви досаждам с проблемите си,но през последната седмица аз раждах всеки ден по малко.Бях с непрестани болезнени контракции.Много се измъчих,но както казват хората ---всичко е добре,когато приключи добре. .Кари се роди дребничка,но тя бързо ще навакса,защото е най-послушното бебче--папка и спинка по цяяяяял ден.
Това е моята история.Стана доста дълго,за което се извинявам,но то ми се полага,че не съм писала от доста време Wink
Отивам да храня бебата.До скоро милички.

# 2
  • Мнения: 341
lorexa,голяма сладурана ти е малката  Кари.много хубаво че всичко е минало леко и сега си имаш две красиви принцеси Hug  bouquet
marsy на теб мила дано скоро да се оправят нещата,таткото да ви оздравява бързо и пак да се заредиш със слънчево настроение Hug
при мен нищо ново под слънцето.днес бях в командировка и преди малко се завърнах.сега чакам приятелката да намине да ме вземе и трагвам по разходки.
приятни почивни дни момичета и много целувчици на сладките ви малчовци Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 815
здравейте, момичета!! привет от горещ Дубай!! тук наистина е пещ!! пристигнах около 1 след полунощ и беше 36 градуса представям си колко е през деня!!
Миме, Миленка, стойте колкото се може по-дълго в Бг, защото тук е ужас!! и много влага, никъде не можеш да излезеш...
marsy, по-леко с ремонтите и разместванията, че като заболи нещо после трудно минава...  Hug
хайде до скоро и да ръстът малките бебоци бързо и безпроблемно и само да ви радват!!!
целувки, прегръдки!!!  Hug   bouquet  Heart Eyes
до скоро!!

# 4
  • Мнения: 2 804
Здравейте момичета !
Да ви се оплача от Самира   Praynig ooooh! , днес беше сготвила тоалетна хартия на сестра си и аз докато приготвях вечерята тя я беше нахранила горкичкото ми глупаче как се задави  #Crazy .
Добре завърнала се на Лорекса , радвам се че е минало всичко ок ей сега си имаш и ти като мен две момета ЧЕСТИТО !  bouquet

# 5
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
пак за лека нощ да ви видя! лорекса зна4и ще гледаме много снимки???? добре изглеждаш!
дани, о ние приклю4ваме кремовете наред, без оглед за какво са!и си режем , правим си ресни4ки по книжките, листи, махаме етикети!утре пак гости ще имаме, пак ще съм труп и на парти ще се ходи, дано няма умрели, 4е карък им е!
люба, айде пак на линия! гал4е, ти къде на разходки, направи ли поканата?
другите с  Hug Peace
бебе сами, как  сте след разходката? да ви завидя! Sick

# 6
  • Мнения: 2 804
Мърси не е проблема че играе и цапа ми това че дава на сестра си  #Crazy  да я яде тая хартия .
И то глупавото хрупа ли хрупа ! Shocked

# 7
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
дани, самира е копие не само визуално но и по белите на племенницата ми! просто е генератор за бели, колко пъти гайки и топ4ета в носа си слага баш по новите години луднали бяха!и едни такива ги върши, да се 4удиш как и идват, заради нея сега имам параноя с линда, с големите не съм имала никакви страхове, а къде по- опасни неща съм оставяла и дреболии!много будно дете е самира, идейна е, ххехехе!мале4ка като порасне ще я видим!

# 8
  • Мнения: 1 655
Оь такав хубав хладен ветрец беше навън, хем печеше хем подухваше!
И тои се кукори миличкия,взе да се заглежда, да се ослушва,да се смее с глас!
Ох не мога да му се нарадвам ,все искам да го гушкам и да го целувам!
Сега ми се е паднало де, после като станат лудетини като вашите,няма да мога да го стигна сигурно!
Аз съм сама,маика ми отиде на санаториум, на павел баня!
Аз другата седмица ще ида на селото на леля ми да даржа самито по цял ден навън на въздух!
Хаиде лека вечер от нас!И це;увкина всички сладки дечковци,защото нашите са наи хубави!

# 9
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Лорекса, пак честито за малката кукла Hug
Люба, хич и не мисля да си ходя скоро. мъжа ми идва иншалла на 4-ти. дано да одобрят и постоянна виза на малкия та да останем и за раждането на племенника ми. леля ще ставам иншалла Grinning
утре ще ходим с брат ми на плаж да се поплиска малкия.
лек  ден утре и целувки на малките златца.  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 184
Здравейте милички. Тези дни и моя интернет ми създава проблеми затова не съм писала толкова време.
Лорекса, честито отново за малката принцеска. Много се радвам, че всичко е минало толкова бързо и безпроблемно.
Добре дошла на gorjiana. Надявам се да нямаш проблеми с поканата на приятеля ти, а следващия път да се видим в Кайро  Laughing.
Марси, мила, направила съм много снимки на малчо и на каката, но като не ми остава време да седна да кача малко. До вчера бебо се хранеше на всеки 2-2.30 часа, а вечер ходим все още до болницата, че ми бият едни системи. Много ми е нисък химоглобина. Добре че поне бебчо започна да сучи и си го храня на крак. Милия дано не ми се разболее, че всеки ден го развяваме насам-натам. Като си помисля, че в БГ бебето и майката не излизат 40дена... Но обещавам тези дни да ви се покажем. Е, поне бебо и Рая. Мама не е за гледане още  Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 1 655
Всички сте зачезнали по разходки!
Е ние токущо се върнахме от разходка!
Хаиде да видим новите бебета!
Нямам търпение!  bouquet Hug

# 12
  • Мнения: 1 269
Здравеите мам4ета и бебета

ние сме малко болни.дима от в4ера е с температура,снощи не сме спали гореше милата и само пла4еше.давам панадол и нурофен слагам 4орапки с оцет,ако и дове4ера вдигне сме на лекар. Sad
ина4е през деня е весела,белите си ги прави без проблем,няма те4ащ ност или кашлица,но тази температура.... Cry

ве4е говори и на англииски.изтърва си царевицата и вика "оооох сории" Laughing
и с арабския напредва поне баща и да не се притеснява и да я разбира.на маика умницата тя,ве4е влиза в 4ас,само как да я оту4а да се бие с децата или с някои които не хареса незнам Embarassed
тия дни ще правя пита,малкия се пуска прави по 4-5 стъпки сам,много е смешен бързоходко

как са бебнцата моми4ета?слушкат ли?4акам снимки с нетърпение Hug
веси ти се обаждаи от време на време,4е и тебе мислим мила Grinning

Люба как е у дубабаиско?4естно да ти кажа на мен ми се прибира.маи ми липства там.особено буржуман и ситицентър Money
още незнам кога ще се прибираме,но сигурно на4алото на маи

креми сами колко е голям(машала)   bouquet
лека ве4ер пак ще пиша ако не заспя

# 13
  • Мнения: 927
Добро утро, майчета!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ИЛИАС!!!! На патерици  Embarassed
Много ми е мило за Лорекса. Искам и аз да гушкам бебе..... smile3541
Миленка, Дима сигурно е хванала някой летен вирус. Пази ги много, че летните настинки са ужасни. Дано се оправи бързичко иншалла.
Цунки за бебчовците и по-големите дребчовци!  newsm51

# 14
  • Мнения: 815

Люба как е у дубабаиско?4естно да ти кажа на мен ми се прибира.маи ми липства там.особено буржуман и ситицентър Money
още незнам кога ще се прибираме,но сигурно на4алото на маи


Миленка, какво ми пишеш? ще се прибираш началото на май??? за Мимето знаем, ама за теб?
Поздрави на останалите мамите!!!      bouquet

Общи условия

Активация на акаунт