И поп-певиците страдат от липса на сиво вещество

  • 619
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Снощи,докато превъртах каналите попаднах на "Шоуто на Слави",в което гост беше Нели Рангелова.Аз много я харесвам как пее и винаги съм я мислила за земна и естествена.При гостуването си при Слави снощи според мен се държа нетактично,да не кажа просташки.Хванах точно този момент,в който обясняваше как синът й бил на лагер и как не ядял по принцип нищо друго,освен пилешки пържоли.И видите ли,наложило се охранителите на техен приятел да му носят в лагера пържоли.Представяте ли си-децата ни на лагер с едно такова лигаве и на него под строи яки момчета му носят специална храна,а пък нашите отрочета отстрани  мигат жално,бършат лиги и ядат тиквички с ориз,например.Като не може да яде детето й нищо друго,освен пържоли,защо изобщо е на лагер?И моите дъщери са ужасно капризни и понякога ми се случва да препускам посред нощите по маршрута Варна-Златни пясъци,но когато тръгнат с деца на екскурзия и на лагер им скръцвам със зъби и им казвам:"Претенциите си ги оставяте до вратата!Като се върнете,пак ще си ги вземете".Аз трудно се вбесявам от личности,които не позвнавам,но снощи Нели Рангелова наистина ме подразни.И дори не се притесни пред цяла България да съобщи колко лигаво е синчето й.Да не говорим,че за някои деца пилешките пържоли са деликатес.Хайде,да не започвам и тази тема,че много ще стане.Ние се смеем на изцепките на фолк-певиците,а вижте Нели Рангелова!Сигурно е 50 годишна жена,с претенции така като я слушам-е,как може дотолкова да изпростее.

# 1
  • Мнения: 5 577
О така е.  Tired

Досега май само Ивайла Бакалова от тези миски/поп-фолк/поп ми е направила впечатление на умно момиче.

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Всеки луд с номера си, а Нелито се е подготвила с цяла програма. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт