Къде мога да намеря количка Quinny в България?

  • 1 522
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Днес видях бебешка количка Quinny  и много ми хареса. Знаете ли къде мога да намеря такава?

# 1
  • Мнения: 5 255
http://www.nn-bg.com/ - Това са вносителите  Wink

# 2
# 3
  • Мнения: 644
Виж в''Малечко''на К.Величков,там има изобилие от колички.На Патриарха с/у''Лотото''има магазим на Чико и там със сигорност има.Една приятелка си я купи от там.

# 4
  • софия
  • Мнения: 1 745
Както е кръговото на Павлово,продължажаш нагоре посока околовръстното и магазинчето е от лявата страна !Има жестоки неща за бебоци ooooh!!

# 5
  • Мнения: 21
Благодаря за отговорите. Аз живея в провинцията и най-вероятно ще поръчам по интернет от www.family-bg.com .

# 6
  • Мнения: 4 362
Благодаря за отговорите. Аз живея в провинцията и най-вероятно ще поръчам по интернет от www.family-bg.com .

Най добре и аз от там пазарувам Peace

# 7
  • Мнения: 58
Неделчев и Неделчев са вносителите и най-голям избор има в Павлово,т.е можеш да ги видиш и пробваш, а не само на картинка.

# 8
  • Мнения: 2 663
В Малечко не продават нищо на Quinny , когато търсихме количка там изкараха марката най-големия боклук на пазара

# 9
  • Мнения: 346
В Малечко не продават нищо на Quinny , когато търсихме количка там изкараха марката най-големия боклук на пазара
И Чико-то са голям боклук за тях  Whistling ..както се сещате и него не го предлагат  Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 2 663
В Малечко не продават нищо на Quinny , когато търсихме количка там изкараха марката най-големия боклук на пазара
И Чико-то са голям боклук за тях  Whistling ..както се сещате и него не го предлагат  Joy Joy Joy

 Да,точно така и това ми обясняваха

Общи условия

Активация на акаунт