Ще ви липсва ли форумът...

  • 2 326
  • 59
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
 newsm45...когато излезете във ваканция или отпуска и отидете на море или някъде другаде на почивка или вече давате мило и драго да се махнете от града   car003 newsm41 family  sport027 и ви е все тая?!...

# 1
  • Мнения: 46 488
Ще ми липсва, естествено  Grinning
Най-много да се намъкна в някой клуб и да ви пиша  Joy

# 2
  • Мнения: 4 806
едва ли, даже може и да се разтоваря повечко от неговата липса Simple Smile

# 3
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
не, няма да ми липсва

# 4
  • Мнения: 7 474
Ей , взе ми думите от устата. Даже мислех и аз тема да пусна  Laughing
Заминавам и честно казано ще ми липсва  Tired Даже не знам как ще се стърпя да не посетя някой интернет клуб Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 1 105
Липсваше ми, но после ми беше много интересно, защото не бях чела теми цели 2 седмици ако не и повече! Добре действа липсата му!

# 6
  • Мнения: 6 890
Ще ми липсва много интернетът като цяло, в това число е и форумът.

# 7
  • Мнения: 1 986
 На мен определено ще ми липсва Cry-така свикнах да ви навестявам  всеки ден/че и по няколко пъти на ден Wink/,че понякога загърбвам текущата си работа Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Ей , взе ми думите от устата. Даже мислех и аз тема да пусна  Laughing
Заминавам и честно казано ще ми липсва  Tired Даже не знам как ще се стърпя да не посетя някой интернет клуб Laughing

Приятна почивка!
Ми, най-много като отидеш в някой интернет клуб да видиш познати лица от форумски срещи или от снимки в подписи и аватари... smile3503 newsm47 smile3533

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ще ми липсвате, разбира се. Едва ли ще ида в клуб, но после ще тормозя някои хора на лични да ми поразкажат това-онова Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 212
Искам на почивка, далеч от компютър, далеч от всичко...Форумът даже и да ми липсва като цяло, компютърът и нетът няма да ми липсват... Писнало ми е цял ден пред монитора  Tired

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 808
Не...почивам си с удоволствие Simple Smile

# 12
  • Мнения: 8 459
Малко ми липсваше,бях вече на почивка и влизах два-три пъти.
Доня Рижа Проклетница,много сте красива на аватара!Завиждам! Laughing

# 13
  • Мнения: 5 577

 И аз така.

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Да, бе! Сигурно. Значи не ти ни покани в караваната си newsm78 Някой друг ще да е бил Joy

Общи условия

Активация на акаунт