Ами хайде да почнем да си почистваме след кучетата

  • 2 413
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 891
Толкова злоба видях тук за два дни, на толкова гнусотии се наслушах. Всички само плюят и никой нищо не прави. Така че тук приканвам всички собственици на кучета, които не почистват след тях (някои си признаха в една друга тема, така че знам че има и такива тук, каква изненада само!) да започнат да го правят. Не е особено трудно, а и ще давате пример на другите хора, току виж и те ви последвали в начинанието.  Аз лично използвам това съоръжение. Всъщност още не съм го пробвала, защото не ми се е налагало, но ми изглежда много ефикасно и удобно. Ако не ви се дават пари за специална лопатка може да използвате и подръчни материали. Аз в началото си носех торбички и салфетки, събирах със салфетката и прибирах в торбичката.

# 1
  • София
  • Мнения: 15 216
Хайде, наистина!
Аз куче нямам, но ще бъда лично благодарна на всеки стопанин, който почиства след домашния си любимец.

# 2
  • Мнения: 6 155
И аз куче нямам, но обещавам, че ако видя някой на улицата да почисти след питомеца си ще отида и ще му кажа ЕВАЛА...а и ще пусна тема тук да го похваля  Peace

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Подкрепям! Peace
И добавям - и хайде да започнем да си почистваме и след децата, а? Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 14 486
искам да го видя това - как ще стане. в блока на майка ми са осрани и опикани стълбищата - случвало ми се е даже да видя как собственика се спира на стълбите, кучето се изпикава и си продължават. #Crazy #Crazy след като не се впечатляват, че кучето им опикава стълбището в блока дето живеят, как ще започнат по улиците да чистят след кучето си??!!?? не го вярвам честно.

# 5
  • Мнения: 899
Е това е най-ползотворната и смислена тема от всички за кучетата..Браво на Бухтичка  smile3501

# 6
  • София
  • Мнения: 15 216
Подкрепям! Peace
И добавям - и хайде да започнем да си почистваме и след децата, а? Crossing Arms



Лайно на моето дете на улицата не е оставало Naughty
 Нито по полянки, зад храстчета, или където се сетите.

# 7
  • Мнения: 6 891
искам да го видя това - как ще стане. в блока на майка ми са осрани и опикани стълбищата - случвало ми се е даже да видя как собственика се спира на стълбите, кучето се изпикава и си продължават. #Crazy #Crazy след като не се впечатляват, че кучето им опикава стълбището в блока дето живеят, как ще започнат по улиците да чистят след кучето си??!!?? не го вярвам честно.
На много места по света го правят. Да, ясно ми е че тук едва ли някога ще е така, но пък не пречи поне част от хората да се опитват.

Между другото мишката като се изходи по някое време ще ви предоставя снимков материал как най-негнусно можете да съберете изпражнението.

# 8
  • Мнения: 46 492
Подкрепям! И добави "И да ги водим на каишки и с намордник"  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 2 623
Бухтичка, лично аз бях пуснала такава анкета преди време и отговорите бяха красноречиви да не говорим, че някои бяха отговорили с " не, и никога не мисля да го правя "
Изводите си правете сами !

# 10
  • Мнения: 2 332
Подкрепям! Peace
И добавям - и хайде да започнем да си почистваме и след децата, а? Crossing Arms


Аз лично го правя - нямам куче, става въпрос за детето... Бухтичке, много те уважавам заради тази тема!  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 6 891
Подкрепям! И добави "И да ги водим на каишки и с намордник"  Peace
То хубаво ама много ще стане, аз и така не се надявам на кой знае какъв прогрес ама си викам поне да запозная хората как става. А и най-малкото аз никога не бих извела моето куче с намордник (не знам дори дали се правят в такива размери).

Бухтичка, лично аз бях пуснала такава анкета преди време и отговорите бяха красноречиви да не говорим, че някои бяха отговорили с " не, и никога не мисля да го правя "
Изводите си правете сами !
Ако искаш дай линк да я видим, аз лично не помня да съм я чела, но ще ми бъде интересно.

# 12
  • Мнения: 46 492
Подкрепям! И добави "И да ги водим на каишки и с намордник"  Peace
То хубаво ама много ще стане, аз и така не се надявам на кой знае какъв прогрес ама си викам поне да запозная хората как става. А и най-малкото аз никога не бих извела моето куче с намордник (не знам дори дали се правят в такива размери) ...

Мен от куче ме е по-страх, отколкото от лайно, то поне няма зъби  Grinning
За намордника- има си над колко кила е препоръката, на твоето едва ли има нужда  Grinning

# 13
  • Мнения: 6 891
Ще допълня, че от линкът, който дадох в първото си мнение можете да си поръчате въпросната лопатка, аз от там я имам. Има и торбички в комплекта, надявам се, че като свършат ще намеря да си купя подобен размер.

Мен от куче ме е по-страх, отколкото от лайно, то поне няма зъби  Grinning
За намордника- има си над колко кила е препоръката, на твоето едва ли има нужда  Grinning
За килограмите не знам, но веднъж едно кученце на големината на моето след като го гледа известно време му скочи и щеше да го захапе. Така че злобни ги има във всякакви размери. Макар че предполагам в конкретния случай една обикновена каишка щеше да свърши работа.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 623
Специално за Бухтичка !

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=92340.0

и колко бързо забравяме  Hug

Общи условия

Активация на акаунт