Какво ще кажете за дебеличките мами?

  • 1 800
  • 25
  •   1
Отговори
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здравейте!
Както може би вече сте видели,аз съм една от многото заявили бебе:)))
За мое нещастие,преди 4г.пих разни противозачатъчни,които ми бяха изписани от лекарка.Врезултат на това напълнях за няма и 3 месеца с 30кг:(
След това каквато и диета да спазвах,нямаше резултат,а започна ли нормално да ис хапвам....ми се лепят още килца.
Ходих по какви ли не лекари-ендокринолози.Те ми правят изследвания-но не хормонални-правят ми пълна картина-и казват,че всичко е ОК.
Е да,ама аз като знам и си го чуваствам,че не е така....и така стигнах заветните килца............- над 100 са,но ме е срам да ис ги кажа.Иначе съм доста висока-178см, и те са си разпределени равномерно по тялото ми.....
Т амисълта ми е,че правих какви ли не опити с какви ли не диети-и нищо.Преди да напълнея бях 60-64кг.и сега се чувствам ужасно.
Не мога да си представя ако забременея,на какъв плондер ще заприличам.От това също много ме е страх.
Та споделете,чували ли сте дали пълничките дами карат по-тежка бременност,чувала съм,че повечето пълни жени раждат със секцио............и въобще ....всичко,което знаете по въпроса....
благодаря на всички
радвам се,че Ви има Joy

ето Ви и малко снимки от нашата сватба:
http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=36444

Последна редакция: чт, 20 юли 2006, 17:22 от hristina_k

# 1
  • София
  • Мнения: 4 272
Имаме една прекрасна бъдеща пълничка мама /Херкооо, къде си?/. На мен лично много ми харесва и съвсем искрено си го казвам /тъй като съм гледала нейни снимки/, че бременността много я разкраси. Иначе тя да си сподели как се чувства.
А защо не пуснеш темата и във форума Бъдещи и настоящи майки? Там много момичета ще ти отговорят на въпросите, които те вълнуват.

# 2
  • Мнения: 5 790
Етърва ми /жива и здрава да е и дано не ми се сърди, щото много я обичам/ беше 136 кг преди да забременее. Висока е около 1.86, но колкото и да е висока, си изглежда пълничка. Въобще не й пролича корема до 9-тия месец никой не можеш да каже, че е бременна. Просто си беше пълничка. Роди бебе 4.670 кг, 53 см по естествен път с 4 шева за има-няма 2 часа. Не мисля, че има някаква връзка това, поне при нея нямаше. Кара изключително лека бременност, ходи си на работа до последно почти.

# 3
  • Мнения: 9 990
Моя близка приятелка е също много пълна.Говорили сме.Тежеше и много вече на края, но то на коя бременна не натежава.На нея просто и тежеше повече.Иначе роди две прекрасни момичета! Hug

# 4
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
абе хубаво е да се посвалят малко килца преди забременяване - все пак едно е да стартираш от 80, друго си е старта от над 100. Костите трудничко го издържат.
Аз също съм над нормата, но с не особено жесток хранителен режим (предписан от диетолог) и средна двигателна активност успях да сваля 16кг за около година.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Имаме една прекрасна бъдеща пълничка мама /Херкооо, къде си?/. На мен лично много ми харесва и съвсем искрено си го казвам /тъй като съм гледала нейни снимки/, че бременността много я разкраси. Иначе тя да си сподели как се чувства.
А защо не пуснеш темата и във форума Бъдещи и настоящи майки? Там много момичета ще ти отговорят на въпросите, които те вълнуват.
Тука съм бе...бях изведена на манджа та за това сега пиша Mr. Green
Не е хубаво да си дебела...туй е ясно. Противно на всичко обаче аз мислех, че ще стана съсвсем огромен плондер...но не би...свалих в началото 7 кг. на бремеността...от тях до сега съм качила 3-4кг. и се чувствам отлично.
За справки за сегашното ми положение ето една снимка
Не ми тежи за сега..вярно, че има още време Crazy

# 6
  • Мнения: 264
Здравей Хриси  Simple Smile.Честно казано не съм много сигурна, че си напълняла от противозачатъчните хапчета Thinking.А що се отнася до бременост мисля,че килограмите ти няма да ти пречат,защото познавам бремени мами над 100килограма и засега нямат никакви проблеми с бремеността си Grinning.

# 7
  • Мнения: 2 825
Херка, да ти кажа, че изглеждаш страхотно Simple Smile  Hug Много ти отива да си бременна Simple Smile   bouquet

# 8
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Незнам момичета дали е тежко но аз след като ме оперираха от киста на яйчника ми бяха исписали противозачатъчни от които качих 10 кг и се чувствах повече от ужасно не от килограмите... и след което попаднах на една гинеколожка която ми направи хормонални изследвания и спрямо тях ми преписа противозачатъчни и отслабнах пак 10 кг и сега всичко ми е наред и да се надяваме скоро да се похвеля...

# 9
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Супер е  bouquet smile3501

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Херка, да ти кажа, че изглеждаш страхотно Simple Smile  Hug Много ти отива да си бременна Simple Smile   bouquet
Благодаря  Blush Скоро и ти и всички останали да се ошкембите като мен Heart Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей точно тази снимка на Херка имах предвид Peace Много си ми сладка, Херичко!
Хриси, ти също си много хубава булка! Защо се тревожиш толкова?

# 12
  • Мнения: 498
Здравей мила , когато прочетох написаното от теб , първата ми реакция беше да то кажа да си вземеш Ксеникал - най-доброто средство за отслабване , НО после като видях снимките от сватбата ти ми се промени мисълта Stop Ми като гледам мъжа ти колко е щастлив до теб , на него не му прави впечатление колко килограма си , пък и мисля , че ти отива да си пълничка . Надявам се да не се обидиш от думите ми , и те съветвам да не предприемаш диети . А относно бременността на пълничките жени - нямам как да ти дам съвет , но мисля 4е не би имало огромно значение . Успех  Laughing

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
1. си много хубава;
2. си с много красива рокля;
3. имаш много хубави снимки от сватбата;
4. Не знам къде сте подписали, но веселата част е в р-нта на х-л Корал - "Св.Св.Константин&Елена"  Wink
Ако ми кажеш и на коя дата е било, ще ти кажа дали не съм те видяла даже...  Laughing

5. Има Тема за гр. Левски в отчетните. Ето я: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=40620.0
П.П: Би била чудесна бремелинка  Peace и дай боже да е в скоро време  Praynig

П.П:2 - Наистина на Хера й отива да е бременна  Peace

# 14
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Хах,тази сутрин като станах и залепнах за форума:)))
Вашите мнения така стоплиха душицата ми....
С мъж ми станахме гаджета,когато бях 64кг.Той ме познава и като по-слаба и сега.....Страх ме е да го кажа гласно,но се чувствам адски обичана,а и аз го обожавам.Много се разбираме....ама да не си урочаса някой:)))
Живеем във Варна,квартал Левски....
Сватбата ни бе на 29.04.2006г. точно в хотел Корал-както е казала Шани:)))
ами това е засега
благодараря Ви за хубавите думи:)))
Направихте новият ми ден да изглежда още по-слънчев и прекрасен отколкото е:)))
Мерси
и се пазете:)  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт