Подарявам лекарство!

  • 2 003
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
След като отворих една тубичка Дактарин Орал Гел се оказа, че диагнозата е грешно поставена и вече не ми е нужен. В момента е обещан на една мама от форума.
В тази връзка предлагам да заковем тази тема и всеки, който има медикамент в срок на годност, който не му трябва да може да го предложи тук. Често се налага да се купи второ шишенце антибиотик, от което се ползват 2-3 дози, а трайността му е един месец. Нека си бъдем от полза.

# 1
  • Мнения: 1 680
Подарявам едно флаконче от хомеопатичен препарат Staphisagria, който ползвах след секциото. Препоръчвам преди да го вземете да се консултирате с хомеопат!

# 2
  • Мнения: 687
Подарявам капки Есберитокс. Отворени са преди 2 седмици и съм дала два пъти - по-скоро направих опит да ги дам Wink запазени за чоколина
И един сирот за кашлица с мащерка, Хустагил или нещо такова. Отворен е по същото време - запазен за чоколина
Една подробност - от Бургас съм.

Сега прегледах лекарствата в къщи и добавям - Деган, цял флакон 40 таблетки. Срок на годност - 12.2007 и 10 таблетки Примолют Нор-5, срок 04.2007. Последните две са евтини - по 3 и нещо, но  някой от Бургас може спокойно може да ги спести  Simple Smile
Имам и един антибиотик - Ципрофлоксацин, изписан е на мъжа ми при бъбречна криза, но така и не го отворихме. 10 таблетки са, срок до 02 2008.

Последна редакция: чт, 20 юли 2006, 21:31 от vania_ip

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Дактаринът е с много голям срок на годност, Самсара. И понеже имаш 2 малки деца, не се откавай толкоз бързо от него - съвет Wink

Замисълът на Темата е ОК, обаче  Peace

# 4
  • Мнения: 1 680
Дактаринът е с много голям срок на годност, Самсара. И понеже имаш 2 малки деца, не се откавай толкоз бързо от него - съвет Wink

Замисълът на Темата е ОК, обаче  Peace
Само че като го отвориш трябва да го ползваш в рамките на месец. Иначе на моя и без това не остава много живот - още 3 месеца годност.

# 5
  • Мнения: 1 655
Подарявам едно флаконче от хомеопатичен препарат Staphisagria, който ползвах след секциото. Препоръчвам преди да го вземете да се консултирате с хомеопат!
Пази си го за второто  Simple Smile  или пък ако се порежеш дълбоко ще ти влезе в употреба. Хомеопатичните лекарства са почти вечни, стига да се съхраняват правилно.

# 6
  • Мнения: 1 680
Пази си го за второто  Simple Smile  или пък ако се порежеш дълбоко ще ти влезе в употреба.
Искаш да кажеш третото. Ама такова не планираме Wink
Би ли ми обяснила за порязването?

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Идеята наистина е добра,особено когато търсеното лекарство е спряно от внос,производство или нещо подобно. Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Подарявам капки Есберитокс. Отворени са преди 2 седмици и съм дала два пъти - по-скоро направих опит да ги дам Wink
И един сирот за кашлица с мащерка, Хустагил или нещо такова. Отворен е по същото време.
Една подробност - от Бургас съм.

Ваня, аз съм навита за "Хустагила" - доста често ни се налага да даваме, а в момента е на привършване. И "Есберитокс" давам, но имаме още повече от 1/2 шише. Понеже е доста гадно, смесвам го с един друг сироп за подсилване на имунната система - "Септилин", който е сладък и Мони си го гълта с кеф. Можеш да пробваш и така - доста е ефикасен, а и не е евтин!

По темата - има флаконче с капки "Зимафлуор" - подарявам ги, само трябва да видя годността докога е, да не е минала случайно!

# 9
  • Мнения: 1 097
По темата - има флаконче с капки "Зимафлуор" - подарявам ги, само трябва да видя годността докога е, да не е минала случайно!
Аз ги искам, ако може  Peace

Аз имам Офталмосептонекс една опаковка, за очето на Лео изписаха. Обаче се оказа не конюктивит, а стафилококи. Та някой ако го иска - на лични  Grinning

# 10
  • Мнения: 1 655
Пази си го за второто  Simple Smile  или пък ако се порежеш дълбоко ще ти влезе в употреба.
Искаш да кажеш третото. Ама такова не планираме Wink
Би ли ми обяснила за порязването?
Sorry, объркала съм бройката Simple Smile
За стафизагрията - използва се при порезни рани и болка, която остава след хирургична операция, при операция на коремните органи... но нали си знаеш, питай хомеопата най-добре:)

# 11
  • Мнения: 1 680
Пази си го за второто  Simple Smile  или пък ако се порежеш дълбоко ще ти влезе в употреба.
Искаш да кажеш третото. Ама такова не планираме Wink
Би ли ми обяснила за порязването?
Sorry, объркала съм бройката Simple Smile
За стафизагрията - използва се при порезни рани и болка, която остава след хирургична операция, при операция на коремните органи... но нали си знаеш, питай хомеопата най-добре:)

Та каза, че било за подтиснати жени, които живеят със свекърва, която ги мачка, а те мълчат, например. Ако има такива - да свиркат.

# 12
  • Мнения: 1 629
Поздравления за темата  bouquet
Подарявам нова, неотпечатана опаковка антибиотик Цефзил. Срок на годност: 11.2008г.

ПП Знам, че закованите теми са много, но ако и тази е там, ще върши по-добра работа.

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не е ли рисковано да вземете от непознат човек отворено вече лекарство?!?!Един път имах две шишета "Инфакол", но пуснах обява, че подарявам само неразпечатаното.От другото бях взела само един път с пипетата, но никога не бих предложила лекарство което е отворено, а не бих и взела!

# 14
  • Варна
  • Мнения: 11 340
По темата - има флаконче с капки "Зимафлуор" - подарявам ги, само трябва да видя годността докога е, да не е минала случайно!
Аз ги искам, ако може  Peace

Имаш ги!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт