това дали е нормално

  • 1 612
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 381
след раждането, 6 месеца кърмене на 7 месец след ми дойде цикъла ( винаги се чуда, коя дума да използвам).Вече 3 пъти ми идва съвсем като по книга между 25 и 28 ден, обаче много силно, направо сменям превръзки на 2 часа няма и толкова и е алено червена кръв. Определено преди не беше така. Дали да се притеснявам и да отида на лекар или е нормално????????//

# 1
  • Мнения: 4 629
Az sam chuvala, che stava taka dosta chesto. Normalno e ne se trevoji.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 7 831
Здравей,
Нормално е след раждане да се промени цикъла ти. И при мен стана по-обилен, но пък по-кратък. Ако се притесняваш пости гинеколога си.

# 3
  • Мнения: 272
Да и при мен стана така. Преди "вървеше" по 5-6 дена нормално, а сега 2 дена е страшно силно и след това намалява.
Мисля, че е нормално. Вече всичко ще ни е различно Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 210
Така ще е още 5-6 пъти и после нещата ще си влезнат в релсите. При мен също беше така. По едно време се опитваше дори да прескача (като се върнах на работа). Но общо взето година и половина след раждането нещата си станаха 99% както преди.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 827
Цитат на: Eva
след раждането, 6 месеца кърмене на 7 месец след ми дойде цикъла ( винаги се чуда, коя дума да използвам).Вече 3 пъти ми идва съвсем като по книга между 25 и 28 ден, обаче много силно, направо сменям превръзки на 2 часа няма и толкова и е алено червена кръв. Определено преди не беше така. Дали да се притеснявам и да отида на лекар или е нормално????????//


при мен е така  шути та се незнаем едвам намирам super plus на o.b.-то Embarassed ама тък минава по бързо

# 6
  • Мнения: X
Уф и при мен е така, направо нямам думи #Cussing out

# 7
  • Мнения: 834
При мен положението е още по-трагично, не стига че е страшно обилен този гаден цикъл( на моменти имам чувството че ще се удавя) ами се и промени от 3 дневен стана 10 дневен Twisted Evil

# 8
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
И при мен беше така. Имах 4увство , 4е ще се удавя. След няколко месеца вси4ко се нормализира.

# 9
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Нормално е. И при мен беше така и постепенно за около 5-6 месеца се нормализира, сега е като преди.

# 10
  • Мнения: 46 437
На мен първия път беше много оскъдно, обаче втория направо имах чувството, че се напикавам Cry Третия пак беше обилно!

# 11
  • Мнения: 128
и при мене беше адсолютно същото. и аз си задавах същите въпроси. така че споко ще се нормализира.

# 12
  • Мнения: 1 381
определено ме успокоихте, защото често си мисля , че не е цикъл а сякаш кръвоизлив. За съжаление пак ми  е 5 дни, надявах се да станат 3.

# 13
  • Мнения: 35 891
при мен се промени от болезнен към безболезнен, направо "далаверка" Simple Smile

# 14
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Малко офф,но моляви кажете ми !!!Аз родих на 10.10 и не съм кърмила изобщо,а още не ми е дошъл???Кога трябва да стане това? Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт