Ще си покажете ли и балконите

  • 22 369
  • 104
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 242
Ами общо взето всичко друго си показахме... та да видим и балконите.
Имам два големи пустеещи балкона. Абсолютно голи, без нищо и засега, поради тази причина, "необитаеми". Бихте ми помогнали много с идеи за интересен "кът за отдих" на балкона - масичка, столчета и разбира се цветя - висящи, на поставки, пълзящи и т.н. Вие сте Grinning

# 1
  • Мнения: 4 473
Да ги покажа, ама нямам такива. Едно време е имало два, но сега и двата са преустроени - единият към кухнята, другият към едната спалня. Тъпо. Tired

# 2
  • Мнения: 483
Аз до сега много си показван балконите защото ми бяха много хубави и сега се моля слид като родя да се запазят. В момента пак бих Ви ги показала, но са огромни  newsm62
А иначе имаме 3 балкона, едно малко на кухнята, един в ремонт и един с цветя   bouquet

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
 Joy Joy Joy

Извинявай, Лекси, ама ми стана много смешно от заглавието!

По темата - моята тераса няма да я показвам, че не е много за гледане след гениалната идея на съседа отгоре да си изнесе кухнята на терасата, при което да наводни нашата... Tired

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
  Joy Joy Joy

Извинявай, Лекси, ама ми стана много смешно от заглавието!


И аз направих такава ацосиация  hahaha
Иначе по темата- балкон имахме, но го затворихме към всекидневната, защото имаме огромен двор

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
Ако искате показвайте и другите балкони Wink. Да има нещо за зяпане.

Чудя се аз защо такава голяма посещаемост на темата, а малко отговори...
Ма вие всички едни асоциации правите...Не ви е срамъ. Хич и не ми мина през акъла..

# 6
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
нямам балкони, по проект е имало, но никога не са били изпълнени. Преди не жалех, но сега с детето си мечтая да си вдигнем тавана и да направим огромна тераса. Ама освен седалки и малки масички, мисля да сложа само бамбуци

# 7
  • Мнения: 353
 Joy Joy Joy
ами и аз си мислех, че за цици иде реч  ooooh!
единия балкон ми е вграден в хола и сега е буквално част от него - е огромни четирикрили френски прозорци е и има само един фотьоил и малка масичка, т.е. кът за четене и пиене на кафе (когато ми остава време)
другия е остъклен и го използвам за сушилня на прането и склад за плодове и зеленчуци - романитка нулева

# 8
  • София
  • Мнения: 2 958
Специално заради теб ще снимам балкона на майка ми. Точно сега е направо прекрасен. Целия е в петунии и сякаш свети от красота. Най-рано утре ще ти пусна снимки   bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси, джуджанка   bouquet Ще чакам Grinning

# 10
  • Мнения: 7 263
Бреййй никой нищо не показва  Wink Wink Wink
Що така бе хора?! Laughing Laughing
Единия го приобщихме към кухната с арка и с лампички - стана много готино!
Другите два тъкмо умуваме какво да ги правим - така че и аз чакам с интерес да видя някоя идея! Laughing Laughing

# 11
  • Мнения: 1 937
Айде едни петунии от горния балкон...За Лекси!

# 12
  • Мнения: 46 438

Другия е същия  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 3 098
Ще си покажа само единия балкон Mr. Green,заЩото другия е най_обикновен,остъклен,ску4ен.
http://espanol.pg.photos.yahoo.com/ph/amaria5cova/album?.dir=dfc4re2&.src=ph

# 14
  • София
  • Мнения: 6 356
ооо, Лекси, така завиждам... Simple Smile
ама как може да пустеят тези огромни балкони, бе! я ми ги метни насам, да видиш как ще се изнесем да живеем на тях!
обожавам тераси и големи балкони, жалко, че вече никой не строи такива, освен за луксозни жилища...

тури си масичка и два хубави шезлонга, една-две саксии с дръвчета, накупи малко каскадни петунии, ако е нужно - сенник, и работата спи...

Общи условия

Активация на акаунт