Помогнете с информация за ...

  • 694
  • 6
  •   1
Отговори
Незнам дали случаят е за този форум.Русенските лекари без да обясняват подробно за какво става въпрос,искат да изпратят една бременна приятелка в 8-мия месец за изследване тук в София при д-р Мазнейкова или д-р Димитрова.Обяснили са,че детето било по-назад с 2-3 седмици  и не са сигурни дали има притискане на някаква вена,което водело до риск от малформации.
    Въпроса ми е,тия лекарки в коя болница работят и каква им е специалността-проблемни бременности,деца ли?Таткото е много притеснен и не знае какво да прави.

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
В Майки /бъдещи и настоящи/ ще ти отговорят по-конкретно. До колкото знам Мазнейкова има добър УЗ и е добър диагностик.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 273
Мазнейкова е специалист по Патология на бременността. Но ако има риск от малформации, трябваше да се установи по-рано. Сега какво могат да направят newsm78

# 3
  • Мнения: 7 718
9515592 - мед. център Света София  -  д-р Мазнейкова
д-р Виолета Димитрова

И двете са добри, точно за техния случай са. Да си запишат час по телефона.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 356
щом русенските лекари са преценили, аз бих ви посъветвала да не умувате излишно,  а жената да се насочи към София.
от двете лекарки категорично препоръчвам Димитрова.
и двете работят основно в Майчин дом - София - Мазнейкова в клиниката на 5-тия етаж, а Димитрова е в клиниката на 10-тия етаж, където може да бъде намерена всеки ден до обяд. следобед дава консултации в понеделник, сряда, четвъртъ и петък в МЦ Фемина на ул. Дунав 37, тел 983 30 20.

на lea ще поясня, че освен от малформации, в късната бременност има и много други рискове - в случая очевидно се притесняват за недостатъчно добро кръвоснабдяване на плода вследствие на проблемен кръвоносен съд. точно Димитрова е по тази част.


# 5
  • Мнения: 902
Поправка за координатите на д-р Мазнейкова:
Многопрофилна болница за автивно лечение "Св. София"
София
бул. България 104
тел. 02/ 818 46 00
Тя е специалист по патологична бременност и един от най-добрите оператори със Ултразвуков апарат. Аз лично съм я посещавала нееднократно и мога да кажа само положителни неща.
Тя откри преди 10 години аномалия на матката ми.

# 6
  • Мнения: 7 718
Да, не и знаех новия телефон, но на стария дават инфо. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт