Отговори

Анкета

Ако сте младо семейство самостоятелно ли живеете или в съжителство?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 18 сеп 2006, 00:41

  • Мнения: 26
Ние сме младо семейство и за сега съжитлстваме с моите родители,питам се как живеят повечето млади двойки в BG?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Никога не съм подкрепяла съжителство с родителите, независимо чии са. Едно семейство е семейство едва когато е самостоятелна единица.

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Ние все още не сме семейство, но живеем на квартира. Живели сме и при моите родители, и при неговите, но сами е най-добре.  newsm10

# 3
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Живеем сами в моето жилище,но то е НАШИЯ прекрасен дом.Ако има нужда бабите само идват да помагат иначе НЕ и се чувстваме прекрасно!

# 4
  • Мнения: 1 731
Винаги сме били сами. Flutter Flutter

# 5
  • Мнения: 46 436
От първия ден до сега сме самостоятелно, първо на квартира след години купихме, иначе рано или късно започват проблеми.

# 6
  • Мнения: 5 713
Никога не съм подкрепяла съжителство с родителите, независимо чии са. Едно семейство е семейство едва когато е самостоятелна единица.

....иначе рано или късно започват проблеми.
Подкрепям!
В момента живеем при неговите родители. Не мога да се примиря, 4е допуснах такова нещо.

# 7
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Живеем в къщи с баща ми Sick И за трима ни е ад, но няма как.Кота спечелим от тотото ще си стегнем 3- тия етаж Praynig Praynig Praynig

# 8
  • Мнения: 6 390
От както живеем заедно, живеем сами по квартири  Peace
Родителите са на достатъчно сигурно далечно разтояние Whistling Wink, за да има добри отношения между старите и младите ... всеки да си знае къщата   Wink Whistling Laughing

# 9
  • Мнения: 678
Живеем сами в моето жилище,но то е НАШИЯ прекрасен дом.Ако има нужда бабите само идват да помагат иначе НЕ и се чувстваме прекрасно!

   Grinning и ние сме така- живеем самостоятелно , но мъжът ми ходи всеки ден през деня при родителите си , които живеят на близо - помага им във всяко едно отношение...., което понякога ме дразни  Twisted Evil

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
От първия ден до сега самостоятелно в моя апартамент!Супер вее!

# 11
  • Мнения: 76
при родителите на съпруга ми  Cry дай Боже скоро и сами  Praynig

# 12
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Последна опция Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick

# 13
  • Мнения: 2 019
при родителите на съпруга ми  Cry дай Боже скоро и сами  Praynig
и ние Sick

# 14
1 година бяхме при баба ми ,сега сме си сами!
    и си ти4аме голи на воля

Общи условия

Активация на акаунт