триизмерна ехография

  • 2 185
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
Ходихте ли по време на бремеността на 3 измерна ехография и колко пъти за цялата бременост? Какви са ви впечатленията заслужава ли си парите Simple Smile

Последна редакция: ср, 19 юли 2006, 23:55 от gudza

# 1
  • софия
  • Мнения: 432
ходих само веднъж. не смятам, че е наложително ако няма проблеми мамата newsm03

# 2
  • Марс
  • Мнения: 439
Аз без никакви проблеми ходих за да съм си спокойна, но няма нищо общо и с тази снимка която ти си сложила. Аз очаквах едва ли не да му видя и нослето, защото така ми бяха казали-но не е нещо по особенно, е освен , че се вижда мозък, сърчице и всички органи дали функционират нормално. Но това което очаквах не беше, а се бръкнах с 70лв.

# 3
  • Мнения: 639
, но няма нищо общо и с тази снимка която ти си сложила. Аз очаквах едва ли не да му видя и нослето, защото така ми бяха казали-но не е нещо по особенно, е освен , че се вижда мозък, сърчице и всички органи дали функционират нормално.                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Снимката която виждаш е бебка в трети месец Hug         

# 4
  • Марс
  • Мнения: 439
Вярно ли? Божичко /страхотна е/  да ти е жива и здрава Grinning Но при мен не се виждаше така  newsm78

# 5
  • Мнения: 9
Аз ходих на такъв преглед - раничко беше (в края на 6г.с), но успях да видя сърцето му, докато на обикновения ехограф дори не можаха да ми кажат нищо освен че има плоден сак.... Прегледа ми струваше 50лв., другата седмица пак ще ходя на доплер (3D) и ще си правя и трипъл-тест. И ще продължа да ходя за мое успокоение а и за да виждам растенето на бебчето си.

# 6
  • Мнения: 5 103
Моят доктор е с такъв апарат и само с него ме е гледал Whistling

# 7
  • Мнения: 176
Аз ходих в средата на 6-ти месец при Мазнейкова, просто за мое успокоение, а и от любопитство. Честно казано това, което се вижда не е кой знае колко по-различно от обикновения ултразвук /е, ако има кой да ти обяснява подробно, за да "видиш" всичко  Laughing/, само дето е цветно. Както каза моят АГ - ако имаш парите и времето, защо не ?
Явно и тук комерсиализма навлиза с всичка сила, защото процедурата трае не повече от 5, макс. 10 мин., а срува м/у 50 и 70 лева.
Така че освен ако не се налага, смятам че би могла да си го спестиш.
Все пак ти си решаваш  Grinning
Успех!  Peace

# 8
  • Мнения: 2 818
Снимката която виждаш е бебка в трети месец Hug         



А къде си прави ехографията?

# 9
  • Мнения: 639
Снимката която виждаш е бебка в трети месец Hug         



А къде си прави ехографията?
                                                                                                                                                        Във военна болница я правих,при д-р Ковачев,много съм доволна гледа ме минимум 30 мин. записва ми всичко на диск Joy

# 10
  • Мнения: 27
В "Св.София" ако се запишеш на училище за родители ти се полага 3D-безплатно, освен това те развеждат из болницата да ти показват стаите и родилните отделения.Не е задължително да си записан в болницата може и да си външен.

# 11
  • Мнения: 2 818
Снимката която виждаш е бебка в трети месец Hug         



А къде си прави ехографията?
                                                                                                                                                        Във военна болница я правих,при д-р Ковачев,много съм доволна гледа ме минимум 30 мин. записва ми всичко на диск Joy

Малко тъп въпрос, но коя болница се води военна? Как й е официалното име? newsm78

# 12
  • Мнения: 639

Малко тъп въпрос, но коя болница се води военна? Как й е официалното име? newsm78
[/quote]                                                                                                                                                          newsm78 ВМА

# 13
  • София
  • Мнения: 8 272
Военна болница е Воено Медицинская Акаденмия, там са група болници има и военна поликлиника и стоматологинча част

# 14
  • Мнения: 106
Аз ходих в клиника "Сана", Пловдив. Записах си час 4-5дни по-рано, има мн хора. Прегледът е 20лв. Със сигурност ми казаха, че е 3D ехограф. Виждах доста ясно всичко,чух тонове, имам снмчица. Е, не като твоята снимка,gudza,но пък моето бебе беше мн малко още-1.8см, бях 6г.с.Съмняваха се за мъртъв плод, което не беше така- слава Богу!После след 5дни ме гледаха в ВМИ-Пловдив,пак на триизмерен ехограф-защото кървях.Бебо беше по-голям с 1см.Ако знам,че ще видя толкова ясно плода-13г.с.съм, няма даже да чакам до датата ми за следващ ехограф в края на 4-ти месец.На теб още в трети месец ли ти казаха,че е бебка,не бебко,gudza и че всичко е ок?

Общи условия

Активация на акаунт