координати на майстори

  • 926
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 455
Здравейте!
Предстои ни ремонт на апартамента и се нуждая от координати на свестни майстори. Трябват ни Зидаромазач, Водопроводчик, Фаянсаджия, човек, който да смени ел. инсталацията и човек, който се занимава с парно (смяна на радиатори).
Предварително благодаря за помощта   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 416
Побут...  Rolling Eyes
Само с това мога да ти помогна...  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 2 827
 Rolling Eyes  единствения човек, който ще ми прави и ми е правил някога фаянса - на него мога да ти дам координати

току що ми завърши банята...

# 3
  • Мнения: 483
И на мен ми трябват водопроводчик и фаянсаджия така, че информацията ще бъде много полезна и на мен.
Ужасно е да правиш ремонт на мястото, където живееш. В момента го изпитвам на гърба си.  Tired

# 4
  • Мнения: 1 680
Мога да ти препоръчам добър ВиК майстор, ама
1. взима скъпо
2. напоследък се занимавал с подмяна на тръбите на цели входове, та не знам дали ще иска.

# 5
  • Мнения: 817
Дани ,щом ще правите толкова неща обърни се към фирма която предлага комплексни услуги ,сключете договор за срокове и качество на труда..................
Утре ще потърся да ти дам някякви кординати!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 967
За майстор гипс-картон веднага Ви давам кординати, както и за паркетчия.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 967
Дани ,щом ще правите толкова неща обърни се към фирма която предлага комплексни услуги ,сключете договор за срокове и качество на труда..................
Утре ще потърся да ти дам някякви кординати!



Моето мнение е, че уговорката с добър професионалист е по-добрия вариант, ако не ще Ви дам координатите на майка ми, за да Ви се оплаче от подобни комплексни услуги. Сега ги оправя мъжа ми на "майсторите" майсториите!!!

# 8
  • Мнения: 1 455
Благодаря на всички, които се включиха в темата и на всички, които ми писаха на лични   bouquet  Hug

# 9
  • Мнения: 332
0889 340 835 - Стефан
Занимава се с ВиК, Парни инсталации и фаянс, много добре работи.
Във Вкищи всичко той ми е правил - и теракота, и радиаторите ми ги смени от чугунени с алуминиева...
много съм доволна  Heart Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 888
И ние имаме нужда от координати на майстори, затворихме тераса и остана да се сложи по стените гипсокартон и гранитогрес на пода, помагайте Grinning

Общи условия

Активация на акаунт