КОСОПАД

  • 608
  • 11
  •   1
Отговори
ЗДРАВЕЙТЕ! ОТ 2 МЕСЕЦА КОСАТА МИ ПАДА УЖАСНО МНОГО.КУПИХ СИ АМПУЛИ НА ЛОРЕАЛ;МАСКА ЗА КОСА;ШАМПОАН ПАК НА ЛОРЕАЛ НО ЕФЕКТ НИКАКЪВ!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Еее, как ми нацели болното място?! И при мен проблема е от 2 месеца и половина някъде - то какво ли не пробвах вече - ампули, шампоани, разни маски....Вече спрях да се нервя.Ти пробвала ли си с маската на Деси?Може би от нея съм най-доволна / в различни вариации / Аз между другото си забелязвам много малки бебешки косъмчета отдолу да никнат ама и косопада не спира.Правих си хормонални изследвания на щитовидната и др. и всичко е о.к.Вече взех да си мисля да не би пък нещо да ми се сменя "козинката" LaughingАко е така дано да приключваме по-бързо.
Между другото пробвай маската на Деси наистина.Аз сега пия и едни таблетки НОУРКРИН майка ми ми ги праща от Англия и са 50 паунда за месец лошото е че тук ги няма.Можеш да прочетеш в нета има доста инфо за тях.Аз съм в началото на курса, но това което прочетох ми вдъхва доверие.

# 2
  • Мнения: 6 155
Пробвай "Стимуланта за коса на Икаров". Peace  На мен той ми помогна  Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
Шампоана на Фито ми помогна в съчетание с хининова вода.На половината шише шампоан-ми спря косопада.

# 4
  • Мнения: 5 315
Пробвай "Стимуланта за коса на Икаров". Peace  На мен той ми помогна  Rolling Eyes

И Себорал Форте. Peace

# 5
  • Мнения: 537
Аз ползвах шампоан Fitoval и някакво олио на икаров + витамини.

# 6
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Пробвай хапчетата на Фито за косопад 120бр 53-56лв за 2 месеца много са ефикасни комбинирай с шампоана и мисля,че ще останеш доволна от резултата.След това се пият само пролет и есен,ако има нужда.Дано съм помогнала и успех!

# 7
  • Мнения: 1 006
Изключителен ефект за спиране на косопада и възстановяването на косата ми имаше следния комплекс, предписан ми от много добър специалист :

1,Ревалид;

2,Цинк;

3,Шампоан Pregaine;

4,Лосион Алпикорт - F.

Малко скъпо излиза наистина, но си заслужава. newsm10

# 8
  • Мнения: 164
Аз имам същия проблем. От известно време косата ми капе отчайващо.
Но отскоро започнах маската,която Деси даде,вече съм я правила 3 пъти и забелязвам някакво подобрение,пак капе,но по-малко,само по няколко косъма,а не като преди да запушвам сифона в банята.
Пробвай с нея дали ще ти се отрази добре.
А вчера моя като ходи да се подстригва,фризюрката му казала за сок от лук,който сок се втривал в корените.Много помагал за косопада,а и за растежа.Правело се 1 път в месеца,най-много.Но нищо повече не му е казала.Някой чувал ли е за този начин и дали помага.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 793
Хайде и аз да се включа към тези с косопада Cry Имам направо нечовешки косопад от около 1 мес.Появи ми се след като се боядисах с Кастинга на Лореал.Не знам дали е от него, но буквално шепи коса си свалям , а и не мога да се среша като хората и като започна да се скубя....Смятах да пия хапчета и евентуално някакъв специален шампоан от септември, но до тогава се опасявам, че ако така продължава, няма да имам какво да пия с този шампоан.Можете ли да ми кажете на какъв лекар да отида на преглед за косата?Или нещо като пълен хормонален преглед да си направя?

# 10
  • Мнения: 188
За съжаление и аз имам същия проблем, но от доста време. Какво ли не съм пробвала. Правих си пълни хормонални изследвания, нямам проблем, казаха ми че или е наследствено или е от нерви. Най-вероятно при мен е и от двете. Пих 3 месеца ANACAPS, много съм доволна от тях, доста ми намаля косопада и косата стана по-хубава, но може би месец след като ги спрях се започна наново

# 11
  • Мнения: 220
Купи си от аптеката шампоана Селзун блу на фирма Абът и лосион дипроселикум на фирма Шеринг. С шампоана миеш, а с лосиона преди това втриваш в косата. Прави го поне два пъти седмично. При мама и тате имаши невероятен успех

Общи условия

Активация на акаунт