Пак за чантите на Gabol

  • 3 495
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 146
Запалила съм се да купя на племенниците ми комплекти на Габол с еднакви мотиви. Раница, несесер, чанта, портмоне и т.н. Пуснах търсачка, изчетох какво сте писали.
И ми се ще да ви попитам сега от позиция на времето какво ще кажете за тази марка. Качествени ли са, издръжливи ли са, носят ли на пране, има ли ментета по пазарите? Ако в един момент не се намира дадена разцветка на пазара, след време намира ли се на друго място?
Гледах колекцията им в сайта и ми стана ясно, че на БГ пазара се продават вероятно моделчета от минали години, та затова се чудя дали ще успея да събера пълен (или поне по голям) набор ако имам претенции да е с определена картинка.

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И аз имам същите въпроси за тази марка. Щерката 2 г. изкара с по-обикновена раница, но тя вече се разпадна. И сега се чудя, какво да купя.

И само 1 съвет към M_I_A:
Ако детето е бъдещ 1-волак, хич не се стреми да му правиш комплекти... Не се знае дали и колко пази и почита вещите си... Нека мине 1г. и тогава се впускай в по-големи инвестиции.

# 2
  • Мнения: 1 547
Много веселяшки модели има на тази марка. Имам 2 чанти. Първата я купих преди 3 години и разказах игрицата от употреба. Дори и сега изглежда добре, само е леко избеляла, но понесе 2 морета. Втората я купих преди месец и след двуседмична употреба плата около ципа започна да се къса. Извод: няма  Twisted Evil
Проблем е обаче, че на много места продават по малко модели, в смисъл, че никъде не съм виждала достатъчно много чанти, раници и пр. на марката.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 146
Хм newsm78 Уф, аз пък си направих точно извода от който се притеснявах: Че преди 3 години са били хубави и истински, а сега кой знае какви бракувани и китайски им лепят испански етикети.
Факта, че ги виждам по сергии на пазара в Люлин за около 15лв (а преди сте писали, че са вървяли около 30) ме притеснява. Вярно мога да купя и от книжарницата където видях същия модел за 34лв. Ама как да съм сигурна, че по-високата цена не се дължи на по-високия наем на магазина.

Шани, благодаря за съвета! Племеника ми ще е точно първолак, а е и доста буйничък.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Aма как Габол за 15 лв.  newsm78 лелелеееееее, МИА, да взема да ти поръчам да ми купиш една, пък нека е менте. Тук в Младост най-евтината е по 27,50лв....

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Има и по 15 лв Габолски чанти, не са ментета. Зависи от модела - младежките серии са по-евтини. Дамските по-скъпи, официалните - хептен, но последните май не се внасят.

# 6
  • Мнения: 9 990
Чантите са наистина много хубави.Малката кара две години с такава за яслата.Сега на есен за градината ще и взема пак на Габол, нещо различно.Знам едни вносители и като цени за дилър пак са скъпи.Наистина има някои младежки модели по-евтини, но се броят на пръсти.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 146
Шани, има и малки детски сакчета по 13лв., но размерът им е 20х20х40см. И се замислям да взема нещо подобно за моята дъщеря. И без това дрехите и за път са толкова Памперсите си ги носим с фабричната торба. А ако намеря и подходяща раничка за мокри кърпи, лъжички, панички и други принадлежности от първа необходимост може да ги тествам първо аз и после да купувам на племениците.
То цялата работа е, че на мен ми харесват разните му шарени ранички, дечурлигата май предпочитат играчки и са безразлични.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 688
дайте сайт с тези продукти да ги видим:)

# 9
  • София
  • Мнения: 596
Проблем е обаче, че на много места продават по малко модели, в смисъл, че никъде не съм виждала достатъчно много чанти, раници и пр. на марката.

 Hug Смърфи, има има - ама детски! В Търговския дом в Люлин в магазинчето за чанти под стълбището за 2-я етаж - има избор от една разцветка - чанта, портмоне, несесер, раничка и др.

# 10
  • Мнения: 1 114
И на мен много ми харесват чантите на Gabol. Вчера ги разглеждах в един магазин. Не мога да определя коя е най-хубавата. Жалко, че повечето модели са като за момиченца. Тъкмо харесах една раничка с котета и видях, че  отстрани  пише "girls". ooooh!

офф: M_I_A, дъщеричката ти е много сладка. шляп-шляп с крачетата Simple Smile

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
http://www.gabol.es/interiore.asp?idG=2&idC=24 Нещо такова бих купила..., дааааааааа  Peace

# 12
  • Мнения: 2 768
Преди 2 дена купих на дъщеря ми раница за училище, та поогледах доста модели. Габол са много добри за цената си, бих ги предпочела пред много китайски и турски ментета-имитации. Но ми се сториха малки, една по-голяма тетрадка или блокче не би могло да се събере.

# 13
Имахме една, която беше здрава и една, на която се раздра плата отвътре на презрамките-там където се търка в гърба за два месеца. оказа, се че плата там е съвсем тънък и неподходящ за целта, а аз естествено не бях се сетила да гладам това и разчитах на доброто име

# 14
  • Мнения: 13 512
Преди 2 дена купих на дъщеря ми раница за училище, та поогледах доста модели. Габол са много добри за цената си, бих ги предпочела пред много китайски и турски ментета-имитации. Но ми се сториха малки, една по-голяма тетрадка или блокче не би могло да се събере.

Не знам колко е голяма чантата, но имай предвид ,че носят много учебници и тетрадки, а доколкото се сещам  и някои учебници са А4. Като учебника по руски например.. Я дс вземеш да и купиш още една за по-сигурно. Нея ще си я носи отпред- за  баланс. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт