Връзване на косата

  • 13 574
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Предполагам, че в жегите предпочитате да ходите с вдигната коса. Какво използвате за целта- ластик, шнола...?
Какви прически си правите най- често?
Аз най- често се връзвам на опашка и използвам ластик (от тънките)
ето такъв

# 1
  • Мнения: 1 986
  Аз използвам шнола Wink

# 2
  • Мнения: 8 505
И аз ластик-по-широк.
А прически-или с пусната,или с изцяло вързана коса на нивото на носа.

# 3
  • Мнения: 5 647
Предимно с ластик си връзвам косата.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз главно ластик ползвам - правя си нещо, като конска опашка и то  най-вече на морето, тук като съм - рядко. Със шнола по-ми харесва, но не мога да си я направя като хората и за по-бързо с ластик.

# 5
  • София
  • Мнения: 771
Само с шнола - на опашка или хваната само горната част на косата.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
И аз щях да пускам такава тема, че в жегите няма оправия за дългите коси. Аз лично ползвам шноли с метална закопчалка, но се къса косата от тях, а тези, тип щипка не ми прибират качествено косата. Ластичета не харесвам. Ха сега де.... newsm78

# 7
  • Мнения: 2 936
на опашка с доста широк ластик
пусната с път или на една страна с различни фиби (според облеклото)
вдигната със шнола

# 8
  • Мнения: 661
на опашка с доста широк ластик
пусната с път или на една страна с различни фиби (според облеклото)
вдигната със шнола

широкият ластик не ти ли смачква косата?когато ползвам такъв и след отва го махна винаги си личи къде е била вързана косата и там винаги косата седи различно

# 9
  • Мнения: 949
Аз съм с ластик от по-дебелите!

# 10
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 366
Шнола или шнола, тип щипка. Даже вторите повече ги предпочитам. Навивам косата на тила и краят го захващам със шнолата, като небрежен кок става.

# 11
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Не само лятото, винаги съм с вързана коса. На опашка, с ластик. Само през ноща я пускам.

# 12
  • Мнения: 3 216
широкият ластик не ти ли смачква косата?когато ползвам такъв и след отва го махна винаги си личи къде е била вързана косата и там винаги косата седи различно

Ми на мен така ми става без значение дали е широк или тесен,дали са шноли или фиби Confused

# 13
  • София
  • Мнения: 1 621
Връзвам я с ластик, по-рядко с шнола. А самата прическа зависи от настроението ми, облеклото- понякога я вдигам високо, друг път ниско. Peace

# 14
  • Мнения: 7 186
С широк ластик. Шнола така и не се научих да си слагам, все пада. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт